Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházba kell bevinni...

A kórházba kell bevinni popsikrémet a babának, vagy adnak ott arra a pár napra? Legyen benne a kórházi csomagomban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én nem is kentem be a fenekét abban a pár napban azt hiszem...
2011. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Debreceni Klinikán szóltak, hogy vigyek be. Kellett is, mert nagyon érzékeny volt a babám feneke. A peluslimit napi 5 db volt, azért is szóltak, hogyha több kell, hozassak be. Meg textilpelenkát vittem még magammal, de arra már nem emlékszek, hogy mennyit. Mi 1 hetet bent voltunk kisebb komplikációk miatt.
2011. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vittem be pelenkát és popsitörlőt,kellett is.
2011. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az babák első pár napban jellemző, sűrű kenőcsös fekete széklete nem csípi még ki a popójukat (nyilván vannak kivételek, mint az egyik válaszoló babájánál). Nincs szükség popsikenőcsre, csak ha már rendes anyatejes kakija van.

De amúgy Sudocrem termékminta van is valamelyik ilyen ajándékcsomagban, amit kapsz majd.

2011. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Újszülött pelust és textilpelenkát, ill. popsitörlőt viszek be + cumisüveget. De a krémben nem voltam biztos. Akkor nem viszek be, de ha szükséges, ott is tudok vásárolni, hisz van gyógyszertár a kórházban. Most jutott eszembe :)
2011. jún. 13. 06:58
 6/12 anonim ***** válasza:

Off:


Cumisüveget miért? Adnak tápszert?

2011. jún. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Off


Igen adnak.Legalábbis itt nálunk adtak de csak éjszaka,akkor nem hozták szoptatásra.vagy pedig amit lefejtem tejet azt adták neki oda.

2011. jún. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

off

Bocsi, de minek cumisüveg?Miért nem szoptat az anyuka éjszaka????

2011. jún. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ma 07:47-ES VAGYOK


nálunk nem hozták ki a babákat éjszaka szoptatni.reggel 5kor ébresztő volt az első szoptatás fél 7kor volt az utolsó este fél 10kor.

2011. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja értem.Nálunk végig velem volt a pici éjjel.Mondjuk az első 1-2 napban alig evett, csak aludt szinte.
2011. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!