Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen erős dioptriától...

Milyen erős dioptriától ajánlják a császármetszést?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
én féltem a szüléstől és ezzel probálkoztam,mert nekem 5 dioptriás,de azt mondták ki kell ábránditsanak 7es dioptriánál kell császár, és plusszos kell hogy legyen,de ha elmész a szemészedhez megnézi hogy nincs e apro vérzés ami bajt okozhat szülés közbe,ezt jó ha megcsináltatod,mert biztosabb.egyébként nem lesz semmi baj. szemtengelytükröést csináltak nekem,dioptriát nézték meg,ez után kaptam egy papirt h szülhetek természetes uton.
2008. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha plussz, ha minusz, 7 dioptria a határ. Nekem -10 fölötti a bal szemem, a jobb csak -7.50. A bal szemem miatt leszek császáros. 34 hetes kismama
2008. ápr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Nekem -5-ös a szemem, és szeretnék természetes úton szülni, így megnyugtattatok! 18 hetes kismama

2008. ápr. 8. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!