Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülése alatt sirt valaki?

Szülése alatt sirt valaki?

Figyelt kérdés
39 hetes vagyok, sokszor úgy érzem,hogy nem fogom kibirni a szülési fájdalmakat. Volt olyan,akinek annyira fájt,hogy sirt közben? Elmesélnétek,hogy hogy zajlott a szülés és melyik szakasznál sirtatok?
2009. jún. 3. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs energiád sírni. És csak rossz lenne, mert össze vissza vennéd a levegőt. Te se fogsz sírni, esetleg, ha odaadják a babát.
2009. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hát aki mellettem vajúdott amig mellettem volt kb 2 órán át sirt,el is ment az összes energiája szegénynek:(Egyszerűen nem tudtak vele mit csinálni a szülésznők
2009. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én akkor sírtam mikor elfolyott a magzatvíz, megijedtem egy pillanatra, hogy itt az idő, amit előtte már annyira vártam, de aztán gyors megnyugodtam, és már utána tényleg nem volt erőm sírni.ne félj, a szülés tényleg nem könnyű, de gondolj arra, hogy annyian végig csinálták már, miért pont neked ne menne, hisz van benned is annyi, mint más nőben.

2009. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor kezdtem el kis híján sírni mikor az orvos meg a szülésznő gyakoroltatták hogy kell nyomni,felhúzott láb,előrehajol,szem becsuk stb.Hirtelen sok volt,kétségbeestem hogy én ezt nem tudom megcsinálni,szóval nem a fájdalomtól sírtam.
2009. jún. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én sírtam, de nem konkrétan attól, hogy fáj, hanem a kétségbeeséstől, hogy nem tudom végigcsinálni, nem vagyok képes rá

ha akkor elhatároztam volna magam, hogy igenis meg tudom csinálni és összeszorítom a fogam, akkor megspóroltam volna magamnak plusz két óra vajúdást és sírást

úgyhogy csak ügyesen, elszántan - végülis bent nem maradhat :))

2009. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
en akkor sirtam mikor megtagitott es kipukasztotta a burkot utanna mar csak akkor sirtam mikor meglattam a lanyomat:)) de akkor aztan nagyon sirtam kijott akkor minden!!
2009. jún. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kibirtam a szülést sirás nélkül, viszont onnantól kezdve, hogy megláttam a kislányom,két órán keresztül abba se tudtam hagyni. Ne félj, végig tudod majd csinálni, arragondolj, hogy az lesz életed legszebb napja, és minden fájással közelebb kerülsz ahhoz, hogy lásd végre a gyermeked!!! Könnyü szülést, boldog babázós éveket kivénok neked!!!!!! 6 hós királykisasszony anyukája :)
2009. jún. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj hát mindenki érzi,h nem tudja végigcsinálni!Ez nem gond!A szobatársam viszont annyira nyafogott és persze semmit sem tartott be amit be kellett volna(nyitott szem,rossz levegővétel,állandóan nyafogott)bevérzett a szeme és kiabáltak rá,mert nem lehetett vele bírni!!!!Nagyon csúnyán beszéltek vele,persze mert nem működött együtt,így a babának is majdnem baja lett!!!
2009. jún. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem sírtam, csak ordítottam egy nagyot. Aztán mondta a doki, hogy ezt nem így kell. Én meg azt válaszoltam, hogy tudom én, de ha egyszer fáj. (A kitolásnál volt.)
2009. jún. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is majdnem sírtam, mert úgy éreztem, nem bírom tovább és arra gondoltam, hogy ennyit bírok, ha még jobban fáj,beleőrülök...de szerencsére már a vége volt, és már nyomhattam is!!! :) Ne félj, meg tudod csinálni!!!Amikor nyomni kell, az már nem fáj! Legyetek ügyesek! :)

Hogy hogyan zajlott?

Elment a magzatvíz, rögtön 5 perces fájások, beöntésre nem volt idő nst-re kötöttek, és otthagytak a férjemmel,míg tágultam. Néha benéztek, megnézték mennyire vagyok kitágulva, aztán leborotváltak. Amikor már szinte egybefolytak a fájások, felrakták a lábamat, mondták mit csináljak, mikor nyomjak,hogy lélegezzek, mire figyeljek.Nem mindig sikerült betartani,de azért igyekeztem. :) " óra alatt megszületett Levike! Akkor sírtam picit, amikor közvetlenül a nyomás előtt voltunk, mert tényleg nagyon fájt, és nem akartam elhinni, mikor a szülésznő mondta, nyugi, már szülünk, az nem fáj így! Azt hittem, csak nyugtatni akar, de igaza volt! Még 1x sok sikert!

2009. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!