Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Attól, hogy valakinek nincs...

Attól, hogy valakinek nincs nagy hasa, lehet, hogy könnyebb lesz a szülés? A doki is mondta, hogy nem lesz nagy baba, de arányos.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 6. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A has méretének semmi köze sem a baba méretéhez, sem a szülés lefolyásához.

Nekem is kicsi a hasam , de a babám méretei nagyobbak az "átlagnál".

A szülést meg nem lehet előre tudni, minden terhesség még ugyanazon anyánál is más.

Ne igzulj, biztos minden rendben lesz:)

2008. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól írtad, lehet, hogy könnyebb lesz ;) Nekem azért nem volt nagy hasam, mert széles a csípőm/medencém, a babám pici volt, így valóban könnyebb volt a szülés. Bár mihez képest, ugye?
2008. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor könnyebb,ha szélesebb a csípőd,ilyenkor elvileg a has formája is más,hiszen máshogy nő.
2008. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia !Nekem apszolút kcsi hasam volt, és 15órát szenvedtem , pedig a baba sem volt nagy!Ez nem a hastól függ.Amúgy széles a csípőm is.A könnyű szülés attól könnyű hogy milyen gyorsan tágul a méhszáj, és nem attól milyen széles a csípő, és hogy kifér e a baba.A kitolássi szak már a szülés "könnyű"része.A nehéz a vajúdás " a tágulás".Sok sikert kívánok!
2008. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!