Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt áll kismamák!...

Szülés előtt áll kismamák! Van infótok az "összeírásról" a hóhelyzet miatt? Pest megyei,38 hetes kismama vagyok. Sem a védőnőm, sem az orvosom nem jelezte.

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
?? Milyen összeírás?? Erről abszolút nem hallottam.
2012. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak a tanyákon ejtik meg, egyébként felesleges lenne.
2012. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Foglalkozik ezzel valaki? Én 2 éve szültem, és NSI-n mondtam a kórházban, hogy félek, hogy mi lesz, mert hallottam, hogy nagy hó lesz. Kinevettek.

Erre akkora hó lett, hogy 3 napig nem tudtunk kimenni a faluból.

A polgármester eljött azért hozzám, hogy terepjáróval bevisznek, ha kérem, csak szóljak. De ezen nagyon meglepődtem, mert nem is tudtam, hogy tudja, hogy terhes vagyok, szóval azért elvileg számontartják.

2012. febr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A védőnői szolgálat adatai alapján írják össze, tehát nem tőled kérdezik, hanem a védőnődtől.
2012. febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vedonotol kertek el az adatokat a katasztrofavedelmisek... minden 35. het feletti kismamaet, hogyha elakad a mento tudjanak segiteni...

(lakcim telszam, tergessegi het)

en ezeket tudom

bocsi h nincs ekezet kulfoldi billentyuzet

2012. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hú, én ősszel szültem, de nekem is eszembe jutott, hogy mi lesz azokkal, akikre most kerül sor...én pl. olyan helyen lakom, ahová nem tudna a mentő feljönni ekkora hóban, mi se tudnánk lemenni. Megnyugtató hogy van erre is terv. :)
2012. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ÉN is izgulok, 38+3vagyok ma, és 30cm-s a hó!!! VIdéki vagyok, de pesten fogok szülni-legalábbis eddig úgy volt. Vagy lehet még otthon?? :)
2012. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!