Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Négy hónapos kismama hol...

Négy hónapos kismama hol talál vagy tud varratni jó áron esküvői ruhát? (Pest)

Figyelt kérdés
Másfél hónapom van beszerezni. Esetleg tudtok helyet, ahol megvarrják álmaid ruháját?
2010. aug. 9. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


én náluk varrattam, 5 hónapos voltam. Igaz nem klasszikus menyasszonyi ruhám volt, hanem egy ekrü színű bolerós alkalmiruha.

2010. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már böngészem is! :)
2010. aug. 9. 12:26
 3/11 A kérdező kommentje:

Szia! Voltam az egyik üzletükben, de nagyon kicsi volt az üzlet, sajnos gyér a kínálat is. A hölgy aranyos és barátságos volt, de sajnos nem értette, hogy mit szeretnék. Mutogatott mindenfélét, ami abszolút nem tetszett, és amikor mondtam neki, hogy a honlapjukon melyik ruha tetszik, nem értette, hogy miről beszélek. Sajna :(.

De azért még egyszer köszi!

2010. aug. 11. 13:17
 4/11 anonim ***** válasza:

Én (asszem) itt béreltem szintén 5 hósan.

[link]

2010. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 20hetesen mentem férjhez, még akkora pocival simán találsz rendes esküvői ruha boltban is magadnak ruhát. Vannak olyanok, amiknek kötős a hátuk, és teljesen jól elfértek benne. :-) Én is ilyenben voltam, és gyönyörű volt! gratulálok amúgy az esküvőhöz és a babához is!
2010. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz én nem kismamaként vettem a ruhámat, de ahol vettem a hölgy maga készíti őket, szóval olyat csinál, amilyen kérsz, illetve, amit én vettem "A" vonalú, abba simán belefértem volna várandósan is, hátul fűzős. Az más kérdés, hogy szülés után már nem férek bele sehogy :-(

Mirmy Szalon a neve és az Erzsébet körúton van. Azt hiszem a neten nem reklámozza magát. A hölgy egyébként nagyon kedves, én vidéki vagyok, a ruhapróba után elhozta a ruhámat, amikor jöttek nyaralni a Balatonra, fel sem kellett mennem érte Pestre. Ha érdekel, valahonnan előkotrom a névjegykártyáját. Árban úgy nézett ki a dolog, hogy volt a menyasszonyi ruha, alá az abroncs, fátyol, kesztyű, stóla, kistáska, és nála vettem a fülbevalót és a nyakláncot is, így fizettem 120.000,- forintot.

2010. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is 4 hónapos terhesen volt az esküvőm, és én itt vettem gyönyörű empire szabású (mell alól bővülő) ruhát

35 000 Ft-ért:

[link]

Bár az üzlet az Asia Centerben van, NEM kínai, és tényleg nagyon szép ruhák vannak jó áron.

2010. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Budapest

I. GYÁRTÓI MINTABOLT KISMAMÁKNAK

1088. József krt. 9.

Tel/fax: 1/338-43-44, 06/70/377-7635

www.kismamaruha.hu

info@kismamaruha.hu

Nyitvatartás: H-P: 10-19 óráig Sz-V: 10-14 óráig



[link]



Nekem innen volt. Nagyon kedvesek voltak, kb. 20ezer ft volt (2009ben), rám szabták. Nekem 20 hetesen bizony már volt pocim, kellett a kismama esküvői ruci.

Csak ajánlani tudom őket

2010. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jaj, de rendesek vagytok!

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!

A 120 ezer kissé sok lenne, pláne, hogy jön a kis trónörökös :), és minden megtakarított fillérünk rá fog elmenni. De ezek a 20-30 ezresek nagyon szimpatikusnak tűnnek. Az Ázsia Centerben szoktam én is nézegetni az esküvői ruhákat, de még csak megkuksiztam őket, annyira komolyan még nem keresgéltem, de köszi a tippet! Meg a telefonszámokat, a szalonneveket és a netes címeket is!

Mindenkinek jó babázást, és hosszan tartó, boldog házasságot kívánok!!!

2010. aug. 11. 17:54
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy, én is empire szabásút szeretnék...
2010. aug. 11. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!