Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgárira elegáns kismama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgárira elegáns kismama ruhát ajánlanátok. Nem hagyományos menya ruhát keresek, csak valami elegánsat, nem olyan nacis felsőst, hanem annál valamivel "ütősebbet", olyan köztit. És nem fehéret! Ötletek? Pest és Gödöllő környéke.

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 18:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah és már elég hűvös van, ezért valami "meleg" kéne...:D a nyári szép ruhák nagyon, de abba belefogyok...
2010. szept. 1. 18:01
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát, igazából nem tudom milyenekre gondolsz de én ezt szépnek találom. Veresegyházán található, lehet neked messze van a szalon :S


[link]

2010. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem oda ugrott bocsi.

SZóval a ruha a 1ső oldalon a második

2010. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Most olvasom hogy nem fehéret :$

De van a linken más szín is

2010. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépek, csak ezek úgy fűzősek, hogy az 5.hónapos pocak nem fér bele:S

Amúgy innen néztem ki menya ruhát, csak azt kicsit későbbre:D

Köszi

2010. szept. 1. 18:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Értem, de azért még nézelődök neked, és sok boldogságot, és sok örömöt a picihez :)
2010. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

ezek lesznek majd, a babó után valahol, amikor kedvére teszünk a nagyvilágnak:D most csak tényleg nagyon szűk körben lesz, jövünk-megyünk jellegű, nagyon ebéd sem lesz, viszont egy rokon csajnak szeretném, ha a színe kicsit kanári lenne, mikor meglát:D

2010. szept. 1. 18:23
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Itt szerintem nagyon szépek vannak, főleg az alsó kettő =) És ezeket varrónőnél simán meg tudod varratni a saját pocakodra=)Sok boldogságot!

2010. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy már későn válaszolok...

A veresegyházi szalont én nem ajánlom, ócska ruhák, a menyasszonyi ruhák már el voltak szürkülve.

Ha még belefér az idődbe, menj Isaszegre, az Anasztázia szalonba, a hölgy tüneményes, nekem 2 hét alatt méretre igazított csodaszép menyasszonyi ruhát kerített, pedig nem vagyok konfekció méret és még babát is várok.

Szerintem ebben is tud neked segíteni, rengeteg nagykerrel, varrónővel van kapcsolata, bármit megszerez, ha időben mész. Ahogy ő fogalmazott, a lehetetlent megoldja, a csodához egy kis időt kér. :)

Ja, és a ruha 40 000 Ft volt, és az enyém, nem bérlés!

2010. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!