Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pánik beteg voltam. Ilyen...

Pánik beteg voltam. Ilyen esetben császároznak?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


En is panikbeteg vagyok es 16 hetes kismama.

Engem nem csaszaroznak emiatt (persze lehet a vege az lesz, ki tudja lesz-e vmilyen komplikacio) de egyebkent nem jelent automatikus csaszart.

2008. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Az elozo valaszolo vagyok megint.

Nem tudom, Te h vagy vele, de nekem kifejezetten "ront az allapotomon" a faradtsag, kimerultseg, akkor konnyebben jon a labilitas, es a szules kifejezetten ilyen. A faradtsag es fajdalom miatt kialakul egy kicsit megvaltozott tudatallapot, ami igen jo taptalaja lehet annak, h szules alatt es foleg utan esetleg ne tudjon az ember 100%-osan a babara koncentralni.

Ezt kivedendo en EDA-val szulok majd, ha a korulmenyek persze megengedik (megfelelo tagulas stb).

A szakorovsom ir majd egy javaslatot a nogyogyasznak, h kimeletes szulesvezetest javasol pont ezek miatt.

2008. ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Ha csak voltál,tehát már gyógyultnak vagy tekinthető,akkor nem hiszem,hogy császároznának.

Egyébként minden fejben dől el.Ha rettegsz valamitől,mondjuk szülés fájdalom,gátvágás stb...akkor kiújulhat a betegséged..tehát csak pozitívan.Fő,hogy a babára koncentrálj,és ha félelmeid vannak,akkor beszéld meg a férjeddel,barátnővel szakorvossal.Ha magadat őrlöd,akkor csak rosszabb lesz!

Amúgy én is féltem kicsit a gátvágástól,de valaki mondta,hogy egy tisztességesen kijött aranyér több fájdalmat okoz mint egy gátmetszés.Azóta megismertem az aranyeret,és így már nem félek,mert tudom,hogy ennél rosszabb nem lesz,ez meg kibírható.

2008. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

A kettőnek semmi köze egymáshoz, attól, hgy beteg vagy, voltál, még szülhetsz rendesen, sőt!

Ha gond van, akkor meg úgyis császároznak

2008. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!