Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz hogy ha valakinek fájdalm...

Igaz hogy ha valakinek fájdalmas a menstruáció, akkor a szülés könnyű lesz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 23:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy van e összefüggés.De nekem a pldám azt mutatja,hogy gyors.Irgalmatlan rossz mencsi fájdalmaim voltak de a lányomat 2,5 ór alatt szültem meg.Az utolsó 30 perc volt iszonyú fájdalmas de ez szerintem mindenkénél így van.

Talán az lehet ebbe a babonába,hogy te már edzettebb vagy az alhasi fájdalmakban és a szülés nagy részét ezért jobban viseled.

2012. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem borzasztó fájdalmas volt a menstruációm kezdettől fogva és nem mondanám, hogy cserébe a szülés nem volt az.

Az első szülésem indított volt és bár könnyű, gyors, de hirtelen nagy fájásokkal . A második természetes, elhúzódó és rettentő fájdalmas, kimerítő.

A jó az egészben viszont az, hogy az első szülésem óta már nem érzek fájdalmat menstruációkor.

2012. jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%

Én remélem, hogy van összefüggés :), mert nekem is nagyon fájt a menzesz, és nem hisztiből, hanem tényleg fájt. Én is a "gyógyszerezve haldokoltam" kategória voltam, annak ellenére, hogy sportoltam, futottam és aerobicoztam, úgyhogy ez nem mindenkinél válik be. Talán azoknál igen, akiknél tényleg inkább hiszti volt a menzis fájdalom, de akiknél reális, azoknál nem. Ha éjjel jött meg, felébredtem a fájdalomra - ezt senki ne mondja, hogy hiszti...

28 hkm, aki első gyerek születésére készül

2012. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Olvastam ilyet másik kérdésnél.Én is a haldokló tipus vagyok,2x ájultam el,pedig baleset miatt tudom hogy magas a fájdalom küszöböm.Töbszörös kartörést altatás nélkül csavargatták vissza,kibirtam mukkanás nélkül.De néha a menszesznél kínlódok.Az 1 doboz algoflex m az adagom az első napon....Nekem egy doki azt mondta,hogy legalább tréningelek a fájásokra....
2012. jan. 30. 18:19
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem lánykoromban iszonyatosan görcsölt már menses előtt. Mikor elkezdtem szexuális életet élni egy kicsit javult a hejzet. Én nem éjultam el, de volt, hogy inyekciót is kaptam. Nálam kiderült, hogy sujos endometriózis miatt voltak az elviselhetetlen görcsök.

33 hetes kismami. És remélem akkor könnyen fogok szülni.

2012. jan. 31. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ilyen hülyeséget...

Nekem sosem fájt a menstruáció, és 1 óra alatt megszültem.

2012. jan. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!