Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szinte hat hónaposan szültem...

Szinte hat hónaposan szültem meg a babámat, nem élte túl. Második veszítésem ez. Mennyi idő kell míg feldolgozom, egyáltalán, hogy lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnénk kisbabát. Sikerülni fog még?
2008. ápr. 2. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy lehet túlélni. Az biztos, hogy nagyon nagy lelki erő, és a párodtól, a családodtól kapott lelki támogatás (esetleg orvosi segítség) sokat segíthet. Mindenképpen menj olyan szakirányú orvoshoz, aki ki tudja deríteni, mi az oka, hogy nem tudja a szervezeted megtartani a babát!! Ha esetleg hormontámogatás kell (utrogestan, vagy vmi más), azt ki kell deríteni. Lehet, hogy egy sorozatos orvosi kivizsgálás segít elterelni az elveszített babáról a gondolataidat, és segít előrenézni egy boldogabb, kisbabás jövőre!

Borzasztóan sajnálom, ami veled /veletek/ történt, mélyen együttérzek, pedig én "csak" 10 hetes babát veszítettem el. Érdemes ellátogatni a www.angyalokszulei.hu -ra. Sok segítségre, megértésre lelhetsz!

Sok sikert egy későbbi terhességhez, én drukkolok!! :o)

2008. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2008. ápr. 2. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Oszinten nagyon sajnalom ami veled tortent es maximalisan megertelek.Nekem a 38.-ik heten halva szuletett a gyonyoru kislanyom az orvosok hanyagsaga miatt.Azt hittem nem elem tul ezt a tragediat.A ferjem szeretete es tamasza segitett at a nehez helyzeten.Nem volt konnyu,de erot vettem magamon es visszatertem a mindenapi eletbe.Most 22 hetes kismama vagyok.Nem mulik el olyan nap,hogy ne jutna eszembe a kislanyom,de mostmar ezert a babaert vagyok felelos.Nagyon sok kitartast kivanok es probalj meg elore nezni.Biztos sikerulni fog nektek is,csak ne add fel!

Udv.egy 22 hetes kismami

2008. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én még csak 18 vagyok, de óriási kitartást kívánok neked, és annyi kisbabát, amennyit csak szeretnél :) Sok sikert!
2010. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!