Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Sote 1-en (Baross u.27)...

A Sote 1-en (Baross u.27) mennyibe kerül a VIP szoba?

Figyelt kérdés

Egy és kétágyas is érdekelne. Esetleg weboldal cím.

Tapasztalatok? Megérte?


2012. jan. 15. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint ott nincs VIP szoba. 1 db 1 ágyas szoba van, én ott voltam, de nem kellett fizetni.
2012. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, megkérdezhetem, hogy hogyan sikerült megkapnod? Gondolom esélyem sincs a szobára ha elméletileg holnap után szülök.
2012. jan. 15. 10:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én este 8-kor szültem sürgősségi császárral, és nem igazán volt protkóm, annyi, hogy a szülésznőm odaszólt, hogy ha addig felszabadul a szoba, ne tegyenek már be mást. Egyébként első gyerekkel nem javaslom, nekem rossz volt hogy senkitől nem tudtam kérdezni (a csecsemősökre ne számíts).
2012. jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Második babám az elsőt ott szültem tündéri lányokkal voltam egy szobában, de most nagyon félek, hogy kikkel is leszek. Nagyon kedvesek normálisak voltak bármit elöl hagyhattam semmi nem tűnt el. Nincs fogadott orvosom vagy szülésznőm, mert eddig SZTK-ba jártam és az a dokim nem vállal már 7 éve szülést. Tehát valószínű, hogy esélyem sincs... Nagyon köszönöm a választ!
2012. jan. 15. 10:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha mész vizsgálatra (ha oda mész) , kérdezd meg. Valami külön szoba van, mert mikor én benn voltam, akkor szült a Kovács Lázár felesége is, ő is valami VIP-ben volt, majd utána 1 hónappal a Gáspár Lacié, és ő is VIP-ben volt. Vagy fizettek az 1 ágyesért, nem tudom, de emlékszem, hogy meg sem közelíthettük őket, pór kismamák. :D
2012. jan. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze rákérdezek, legkésőbb holnap után be kell mennem (a szülés kiírt időpontjára) van egy félig-meddig ismerős aki ott dolgozik és biztosan tud majd felvilágosítást adni. Igen mennyire érdekes, hogy amikor a Hajdu Péter felesége szülte az első gyereküket és a 6 hetes kontrollra visszamentek (én akkor vártam az elsőt és ültem a várandós ambulancián) őket egy nővér a bejáratig kísérte ki széles mosollyal a száján úgy ugrálta őket körül, mint egy kölyökkutya aki jutalmat kapott.... Ha nem mutogatjuk az arcunkat, popsinkat a tv-ben újságokban másodrangú humanoidok lehetünk csak.....

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! :)

2012. jan. 15. 10:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 3 és fél éve szültem a SOTE I-en. Volt egyágyas szoba (1 darab), viszont én nem javaslom, ha első baba lesz. Én kétágyasba kerültem, az pont az egyágyas mellett volt. Abból a szempontból nagyon jó volt a kétágyas, hogy tudtunk pihenni, mert az én babám is és a szobatársam babája is nyugodt babók voltak, nem sírtak sokat, így gyakorlatilag kipihenve mentünk haza.

De azért jó volt, hogy nem egyedül voltam, lehetett beszélgetni.

Viszont a csecsemős nővérekre ne számíts, nagyon ellenszenvesek (persze lehet köztük normális is, én nem találkoztam egy ilyennel sem). Gyakorlatilag futószalagon kezelnek téged és a babákat, ha segítséget szeretnél kérni, úgy néznek rád, mint a véres rongyra, és buta anyukának tartanak... De hát azt a pár napot még fél lábbal is kibírod!


Sok szerencsét, könnyű szülést!

37 hetes km

2012. jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!