Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerül egy delfinnel...

Mennyibe kerül egy delfinnel szülés?

Figyelt kérdés
camponában lehet vagy hol vannak még ausztrálián kívül?
2012. jan. 12. 15:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Csak azért írok, hogy jelezzem: van még valaki, aki nem nézi totál hülyének a kérdezőt. Bár nekem nem jutna eszembe a delfines szülés, de nem gondolom hogy mindjárt gúnyolódni kell azon, akinek ilyen ötlete van.


Különben Magyarországon szerintem sincs ilyen. Bár ha nagyon sok pénze van az embernek akkor minden megoldható.

2012. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem írtam gúnyos választ, igazából egy komoly kérdés merült fel bennem ezzel kapcsolatban, arra persze senki nem tud és nem is akar válaszolni... A fertőzésveszély...

Úgyhogy akik ennyire kedvesen védik a kérdezőt és utálkoznak egyes válaszolókra reagálva inkább az értelmes kérdésekre reagálnának... hagyni azokat akik csak gúnyolódnak...hiszen itt nem ez lenne a téma...

Erről ennyit....

2012. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem most nem az a véleményem hogy a delfinnel szülés 100%, hogy egy csúcs dolog, csak ezt az "élből hülyének nézek mindenkit, akinek eszébe jut olyan, ami nekem nem"-dolgot nagyon nem szeretem.
2012. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
sokat olvastam a delfinnel szülés előnyeiről. nekem is fura, mert a delfin mégis csak belepisil abba a medencébe. nem ragaszkodok ahhoz, hogy delfinnel szüljek, ezért kérdeztem meg. mondjuk 100000 Ft-ot szánnék rá, bár nem tudom, hogy még mi tartozik a "csomagba". meg nem is utaznék el Magyarországról emiatt. csak hátha van valakinek tapasztalata ebben, és meg tud győzni, hogy megéri.
2012. jan. 13. 15:33
 25/26 anonim ***** válasza:

Sok javítani való van a kórházi protokollokon (=nem kórház istenítő vagyok), de azért megnézném azt a kismamát, akinek a babája antibiotikumos kezelésre szorul élete első napjaiban és az életéért küzd csak azért, mert ilyen szülést választott. Vagy oxigénhiányos lett vagy akármi, amit kórházban nagyobb eséllyel hárítottak volna el. Vagy árva, mert nem tudták elállítani a méh vérzését...


Ránéztem a linkre, de nem adok hitelt a "delfin a legjobb bába" című történetnek, ne haragudjatok. Az egész olyan reklámszagú, dokumentáció nulla. Még csak számon sem kérhető, pedig hatalmas felelőssége van (lenne).


Egyébként először viccnek hittem a kérdést!

2012. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
nem próbálnám ki
2012. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!