Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerül egy delfinnel...

Mennyibe kerül egy delfinnel szülés?

Figyelt kérdés
camponában lehet vagy hol vannak még ausztrálián kívül?
2012. jan. 12. 15:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%
Mi az északin élünk...
2012. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

De ez nem fertőzés veszélyes?? Ilyenkor teljesen nyitva van ott lent a nő és hát elég sok baci lehet abban a vízben amiben a delfin úszkál...

Biztos jó a babának ebbe a vízbe érkezni élete első pillanatában??

2012. jan. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó én is arra gondoltam amire te. Mondjuk eléggé morbid, meg mi van, ha a baba nem tud kijönni természetes úton, és császármetszés kell, rohannak a kórházba, vagy a delfin a kórházban van?

Szóval ez veszélyes lehet a babára és a mamára is. A legértelmesebb, ha a kórházban szül az ember, ha én sem kórházban szültem volna a lányom már nem élne. :(

Amúgy nekem minden vágyam, hogy delfinekkel ússzak, de nem szülnék velük egy légtérben.

2012. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
72%

minek akarsz delfinnel szülni? h menő lehess és mindenkinek ezzel menőz? meg majd a gyereked is?

ilyen pénzpazarlást istenem.. amúgy is még csak 2 hónapos vagy..

2012. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Pető Vivien ***** válasza:
70%

Nincs mire költened a pénzedet??

Ez egy nagy hülyeség...delfinnel...atyavilágúristen

22hkm

2012. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
26%
Én megértelek... Nekem is tetszene. De tuti, hogy Mo-n nincs ilyesmi.
2012. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
44%

[link]


Azért mert bizonyos dolgok még nem működnek kis hazánkban, attól még azok sem ördögtől valók. A világon valóban több helyen működik ilyesmi, sikerrel. A tudatlan válaszadóknak javaslom olvassanak utána a témának, mielőtt hülyének nézik a kérdezőt! Kedveseim!


"Nem a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni!" ;)

2012. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
26%
Utólsó, ez tetszett! :-)
2012. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyibe kerülne, ha lenne, de szerintem kis hazánkban nincs. Sokszor a "meghirdetett" alternatív módok fölött is elsiklanak inkább szüléskor, hogy mégiscsak szülőágyon fekve vághassanak... :(
2012. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

17-es vagyok, lepontozni egyszerűbb, mint saját tudatlanságunk, irigykedésünk, információ hiányunk bevallani, belátni :)))))) Viccesek vagytok...de némelyekre itt nagyon igaz a mondás.


Kedves Kérdező!


[link]


Ezt találtam, természetesen ez nem az, amire Te gondoltál, de valamit talán pótol belőle. Delfinnel szülni Törökországban, Oroszországban lehet pl...

2012. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!