Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten, melyik kórházban,...

Budapesten, melyik kórházban, és ki végezte a császárotokat, és meg voltatok-e elégedve?

Figyelt kérdés

Magándokit keresek, aki megbízható és a császárt is jól elvégzi. Első babám is császáros volt, lehet a második is az lesz, ezért érdekel egy olyan doki, akinél biztos kezekben lennék még császár alkalmával is.

Melyik kórházat, magándokit ajánlanátok?

Az is érdekel, miért lett császárotok, és ha vajúdtatok előtte, akkor meddig hagytak benneteket vajúdni?


Egy másik városban született meg a lányom, de azóta költöztünk és még nem vagyok ismerős Bp-en.

Köszi előre is a válaszokat!


2012. jan. 6. 12:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én a Sote I-en szültem Dr Papp Csabánál.nagyon rendes volt végig,mindig elérhető volt,ha pont nem ,akkor visszahívott.ha azt mondta,hogy a kórházba reggel fél nyolcra menjek,akkor ő is ott volt,nem kellett várnom rá.(mert a terhesség végén,már párszor a kórházba mentem)nem ismertem a kórházat előtte,azt sem tudtam mi hol van.mindent elintézett,beszólt,h jövök,vagy elkísért...pl az ultrahangba is elkísért,megmutatta merre van.(mert azt a kórházban egyszer nem ő csinálta)nagyon nagyon rendes volt végig.végül császárom lett és mikor megmutattam anyukámnak,nem is látta szinte.egy apró vágás,ami nem is látszik..ja és a műtét után minden nap bejött megnézni minden ok e.
2012. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
mármint a hegemet mutattam meg..:)
2012. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál! Utánanézek a dokiknak, és remélem lesz közöttük nekem is szimpatikus!
2012. jan. 8. 13:51
 14/21 anonim ***** válasza:
Off: Lajis dokinak is van magánrendelése, ha az Uzsokiba betelefonálsz, biztosan el tudod érni, vagy megadják ez elérhetőségét. Az, hogy van-e "hely" nála, azt nem tudom. Sok sikert!
2012. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

dr. Kaszás Tibor - János kórház. Két császárom volt nála, meleg szívvel ajánlom őt:

www.drkaszas.eu

2012. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!
2012. jan. 9. 14:06
 17/21 anonim ***** válasza:
Sote II-n császározott 2 éve Bánhidy Ferenc.Farfekvéses volt a lányom még az utolsó pillanatban is.Császárban nagyon profi ez az orvos.3 hét múlva megint szülök, és ismét őt választottam, mert gyönyörű a hegem, és gyorsan gyógyultam.Anyukám műtétjét is ő végezte (ciszta), valamint a sógornőmet is császározta.
2012. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál!


Megkérdezhetem, hogy most is császárod lesz? Ha igen, akkor programozott, vagy engednek természetesen szülni császár után?

2012. jan. 11. 21:42
 19/21 anonim ***** válasza:
Az orvos azt mondta, hogy akár simán is szülhetek, mert megoldható, ha minden úgy alakul.Ennek ellenére lehet, hogy a császár mellett fogok szavazni, mert nagyon csúnya visszérbetegségem van.Most is gyógyszert szedek, és szülés után kapom a hasbaszurit érsebész javaslatára.
2012. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Bárhogy is lesz, sok sikert hozzá!

S ha van kedved, majd írd meg, hogy is történt végül minden! Kíváncsi vagyok. :)

2012. jan. 12. 13:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!