Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten, melyik kórházban,...

Budapesten, melyik kórházban, és ki végezte a császárotokat, és meg voltatok-e elégedve?

Figyelt kérdés

Magándokit keresek, aki megbízható és a császárt is jól elvégzi. Első babám is császáros volt, lehet a második is az lesz, ezért érdekel egy olyan doki, akinél biztos kezekben lennék még császár alkalmával is.

Melyik kórházat, magándokit ajánlanátok?

Az is érdekel, miért lett császárotok, és ha vajúdtatok előtte, akkor meddig hagytak benneteket vajúdni?


Egy másik városban született meg a lányom, de azóta költöztünk és még nem vagyok ismerős Bp-en.

Köszi előre is a válaszokat!


2012. jan. 6. 12:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Meleg szívvel ajánlom Dr Kisfalvi Istvánt, sote II:


[link]



faros baba volt végig, ezért lett császár. Este 10kor mentünk be, mert elfolyt a magzatvíz, reggelig akartak vajúdtatni, mert hétvégi ügyelet volt, de végül éjfélre már meg is született, mert nagyon gyors ütemben tágultam, nem kockáztattak.


Fiatal, laza doki, én elég parás kismama voltam, mindig hosszú listával, türelmesen megválaszolt elmagyarázott mindent, a hegem szép, kb 13-14cm bikinivonalban, következőt is nála szeretném szülni, remélhetőleg császár nélkül.

2012. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 2,5 éve valamint 4 hónapja szültem császárral.Első természetes szülésnek indult,de a baba "elakadt",így sűrgős császár kellett.Másodjára előre tervezett volt,egyrészt a nem túl régi heg miatt,másodasorban,pedig,mert faros volt a babám és majdnem 4 kiló:)

Mindkétszer dr.Páczai Anita végezte a műtét(Jahn Ferenc kórház),akivel maximálisan meg vagyok elégedve.Fiatalabb doktornő,de tapasztalt,sokan járnak hozzá.Édesanyámat tavaly nyáron műtötte(miómával) akkor is minden rendben ment-szóval nagyon tudom ajánlani:)

Mikorra várod a picurtt?

2012. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
*picurt,egy t-vel::):)
2012. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Ha valakinek még van tapasztalata, akkor írjon! Köszi!


Az élmény még friss, nem rég lett pozitív a tesztem. :)

Csak szeretnék az elejétől fogva egy dokihoz járni, aki megbízható.

2012. jan. 6. 13:35
 5/21 anonim ***** válasza:
Dél-pestiben dr Szinte András.nem fogadott orvos volt,nagyon szép munkát végzett.2 éves a kisfiam és nem látszik a heg.
2012. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szia!



Óóó,akkor gartulálok:)2-es válaszoló vagyok.

Nézd körül itt interneten,aztán,aki szimpi,ahhoz emenj el,úgyis a személyes találkozon derül ki,hogy őt választod e:)

Megkerestem az álatalm ajánlott Páczai Doktornő honlapját,elég sok infó van rajta:

[link]

2012. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2012. jan. 6. 19:36
 8/21 anonim ***** válasza:
Szia! Bp, 14ker, Uzsoki kórház, Dr. Lajis Tímea. Nagyon aranyos kis doki, jól végezte a dolgát, kedves, pontos volt. A csecsemősök is nagyon kedvesek voltak, mindenben segítettek egy szó nélkül, körültekintőek, és az ellátás is nagyon jó volt! Ha a kaját, és a férjem hiányát leszámítom, akkor olyan volt, mint ha szállodában lettünk volna a fiammal, de egy Ft-ba sem került. A tetoválásomat megmentette, kis vágást csinált, kb 10 cm, és jó helyen, mert nem dörzsöli sem a bugyi, sem a nadrág. Én jó szívvel ajánlom a kórházat, és a dokit is.
2012. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!
2012. jan. 6. 20:54
 10/21 anonim ***** válasza:

Szia,


bocsi az offért:)

Lajis Tímea dr.nőnek van magánrendelése?Körzetileg nem oda tartozom,de már sok jót hallottam a Doktornőről:)

Köszönöm a válaszod!

2012. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!