Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sote II-n szült valaki császár...

Sote II-n szült valaki császár nélkül? (Gidai doktornál különösen érdekelne. )

Figyelt kérdés
Nagyon szívesen olvanék mindent. Kértetek-e epidurált, adtak-e stb. Apuka milyen formában nézhette meg a kicsit, benn volt-e a szülés alatt stb.

2012. jan. 4. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
írtam privit!
2012. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én májusban szültem ott- igaz nem Gidai doktornál.

Apás szülés volt, a kitolásnál a fejemnél állt. Ő vághatta el a köldökzsinórt. Amíg engem "foltoztak" Ő nézte, ahogy mérik, felöltöztetik a babát. Utána még 2 órát hármasban maradtunk a szülőszobán. Epidurált kértem, de nem adtak(ki tudja miért)pedig 16 órát vajúdtam, úgyhogy nem lehet azt mondani, hogy"minek az anyuka, mindjárt itt a baba".

Az, hogy a vajúdóból mikor kerülsz át a szülőszobára több dologtól is függ. Egyrészt, van- e fogadott szülésznőd(állítólag akkor előbb lehet szülőszobához jutni). Másrészt mennyien szülnek akkor. Nekem nem volt fogadott szülésznőm, és pont front volt...Úgyhogy a 16 órás vajúdásból 13 órát a hatágyas kórteremben voltam,nem lehetett sétálni, csak wc. re mehettem ki(mire átkerültem már majdnem a kitolásnál tartottam).Szóval ez a része szar volt.Labdát kádat már nem is tudtam használni, pedig szívesen kipróbáltam volna...:)

Ha bármi kérdésed van szívesen válaszolok!

2012. jan. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ez annyira nem nyugtat meg, különösen az epidurál része a dolognak...:(
2012. jan. 5. 15:09
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
9:14.es vagyok. Szerintem ha a terhesgondozás alatt szólsz a dokidnak, hogy ha eljön az ideje, szeretnél epidurált, akkor valószínüleg kapsz. Én ott rontottam el, hogy nem szóltam előre. Úgyhogy legközelebb fogadott szülésznő, és ahogy teherbe esek, egyből közlöm a dokival, hogy epidurált akarok:-)
2012. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 brumbrum1 válasza:

Szia!

Én két babát is szültem ott normál úton(2006-ban,és 2008-ban), sőt 3 hét múlva szülöm majd ott a harmadikat. De nem Gidainál. Epidurált az elsőnél kértem, nem kaptam. Másodszor nem is kértem. Apuka végig velem volt a szülőszobán. Nekem mindkétszer szerencsém volt, mert nem kerültem a vajúdóba, hanem egyből a szülőszobába mentünk. Nem volt egyik alkalommal sem fogadott szülésznőm. Én elégedett voltam, jó

élmény volt.

Üdv.

2012. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!