Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki császár alatt bepánikolt,...

Aki császár alatt bepánikolt, rosszul lett, azzal mit csináltak?

Figyelt kérdés
Sajnos idegen helyzetben hajlamos vagyok bepánikolni.Ilyenkor szédülök, leizzadok,remegek,menekülési kényszerem van és a fülem is bedugul.Úgy néz ki császár lesz,de már előre félek, hogy nehogy beparázzak a műtét alatt,mert az milyen ciki lenne!!!!
2012. jan. 2. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagyják hogy arra figyelj amire nem kellene.

Mindenképpen tájékoztasd az orvosodat hogy ez a lehetőség is fenn áll...

Engem 2szer császároztak nem egy nagy dolog kaptam epidurális érzéstelenítést semmi az egész..a leg rosszabb közben hogy nem érzed a testedet...mert el vagy zsibbadva ennyi az egész..folyamatosan beszélnek hozzád egy ember csak veled foglalkozik ott álla fejednél és hozzád beszél mondja mindjárt kint van a kicsi,,és tényleg kb 3perc mire kint van,és utána már mutatják és nézed oldalt hogy az üveg mögött mérik öltöztetik..és utána még mutatják az üveg mögött..közben a doki varrogat...és 20perc alatt készen is vagy....hamar elmegy az idő és az a pár perc míg kinszedik a kicsit semmi...utána csak körülötte forog a világ...ne aggódj nem lesz semmi gond a pánikkal....

Könnyű szülést,jó egészséget nektek:-))

2012. jan. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elég pánikolós vagyok - de császár alatt nem érsz rá ilyesmivel foglalkozni, hiszen főleg a baba fog érdekelni (na meg eleve nem vagy jól, úgyhogy mindegy is). Nálunk Apa is bent volt, ez sokat segített: simogatta a fejemet, majd ő mutogatta nekem a friss babánkat :)
2012. jan. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mellettem is nagyon pánikolt egy csajszi császár előtt.A dokija látta, és megbeszélték, hogy altatásban csinálja.Egy közismert ember felesége volt.Nem tudom, hogy csak ezért ment-e bele a doki az altatásba, vagy más eseteknel is megcsinálja-e.

Beszéld meg a dokiddakal!

2012. jan. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj én is olyan vagyok,s mégis 4 gyereket szültem.Minden rendbe lesz.Még időd se lesz rágondolni,hogy mi lesz ha....

Én rajtam most lett úrrá s antidepresszáns kéne szedjek.

Mikorra várod a babát?

2012. jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3 császárom volt, csak az utolsónál pánikoltam be akkor is csak azért mert valami szertől amit kaptam annyira hánytam, hogy nem kaptam levegőt és fulladtam. Amikor már nagyon kapálóztam és ordítottam az anesztessel hogy adjon valamit mielőtt megfulladok, akkor kaptam is valamit és elmúlt minden rossz érzés. Utána már örültem hogy kapok levegőt, és a többi nem is volt annyira fontos. :)
2012. jan. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Január végére várom a babát, 2. gyerkőc.Az elsőt simán megszültem,nem volt gond.De most úgy néz ki, hogy császár lesz, mert kevés a magzatvizem és a baba nyakán van a köldökzsinór.
2012. jan. 2. 16:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a szülés közben pánikoltam be a 17. órában, akkor keltem volna fel,és sírtam: hogy elég volt, miért nem látják már be hogy 1 órája húzzák-nyomják belőlem, valami baj van ha nem jön ki.Közöltem hogy császárt szeretnék(ezt már zokogva),alig bírtak lecsillapítani...Nekem az már a megnyugvás volt, hogy tudtam mindjárt elaszok és meglesz a baba, és persze vége a fájdalomnak.
2012. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én császáromnál a dokim az anyósáról mesélt:D Hamar megvan az egész, ne aggódj!
2012. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én "csendesen" pánikoltam. :-D Nem szóltam én egy szót se, aztán egyszer csak besípolt az összes gép, úgy feltornáztam a pulzusom :-))) rám szólt az anesztes , hogy próbáljak megnyugodni, kicsit uralkodni magamon. Ez olyan jól sikerült, hogy utána 140-ről leesett90-re és akkor rosszul is lettem, de kaptam borogatást, meg oxigént. .csak a babádra gondolj, értük bármit kibír egy kismama:-) jó egészséget!
2012. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!