Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vékonyabb nők hátrányban...

Vékonyabb nők hátrányban vannak szülésnél?

Figyelt kérdés
Fájdalmasabb esetleg nehezebb lefolyású a szülés de már a terhesség is?
2012. jan. 4. 06:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A vékony lányok valóban nehezebben esnek teherbe, lehet benne valami én két évet vártam rá.

Viszont a csípőm soha életemben nem volt széles, kb85cm, és így is simán megszültem 4 kilós kisfiamat, jól tágultam szerencsém volt. Abban viszont lehet valami, hogy a sportolás jót tehet, mert világ életemben mozogtam valamit amire éppen időm volt :-)

2012. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor azért nem sikerül nekem sem. :(
2012. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Kedves utolsó ha vagy még és olvasod vagy olvassa más, nem birom ki, hogy ne szóljak hozzá, ahhoz a hozzászóláshoz, hogy a vékony nők nehezebben esnek teherbe. 174cm 53 kg vel maradtam terhes az első próbálkozós hónapban hátrahajló méhhel. Ismerősöm, aki pedig a nőideáll nem tud teherbe esni természetes uton. Ne higgyünk el mindent és ne rémiszgessünk másokat. Én is hallottam sok zöldséget mielőtt állapotos lettem, még jó, hogy a felét se hittem el.
2016. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!