Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vékonyabb nők hátrányban...

Vékonyabb nők hátrányban vannak szülésnél?

Figyelt kérdés
Fájdalmasabb esetleg nehezebb lefolyású a szülés de már a terhesség is?
2012. jan. 4. 06:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek hátrányban. Sőt egyáltalán nem biztos hogy aki vékony az vékony is marad a terhessége alatt. Én pl. 56kg-ról indultam (173 magas vagyok), Most a 28. héten 75 kg vagyok. Annyi amit észre vettem hogy a csípőcsontom fáj mert a vékony testalkatom miatt többet kell tágulnia. :)
2012. jan. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem számít, én 52kg-val kezdtem(168cm), és 67-el mentem szülni egy 4kilós kisfiút, természetes úton, fájdalom csillapítás nélkül!

Azt nem mondom, hogy nem fájt, de szerintem csak annyira mint mindenki másnak :-)

2012. jan. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53 kilóval kezdtem és 65-et fejeztem be. A csípőcsontom fájt nagyon mikor mentem. A szülésem fájt rendesen, de csak 4 órás volt összesen.
2012. jan. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem tágult a medencém. Első baba vákumos a második oxigénhiányos. Hála istennek mindkettő egészséges! A harmadikat csak császárral vállalnám. Nem akarlak rémisztgetni az orvos tudni fogja mit csináljon. Én egyébként 158cm vagyok 48kg-ról először 61 majd 58 kg-mal mentem szülni.
2012. jan. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is vékony vagyok, de gyorsan szültem.

1.baba 174 cm 58 kilóval lettem terhes, első fájástól 7 óra

2.baba (22 hó különbség) 52 kilóval lettem terhes, első fájástól 4 óra

Könnyű és gyors volt a második, pedig olyan voltam, mint egy anorexiás.Az első se volt nehéz, de az hosszabb volt.

2012. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2012. jan. 4. 14:32
 7/13 anonim ***** válasza:
A szülésnél elárulom hogy csak a hasizom segít. Elég vékony vagyok terhesség előtt minden nap tornáztam 1 óra alatt megszültem. Van egy nagydarab barátnőm ő majdnem egy napig küszködött.
2012. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem a vékonyság hanem a medence felépítése számít. Na és a baba méretei, ezért is nézik a relatív térarányokat ahol gyanú van erre. Plusz nem árt egy egészséges sportos alkat.
2012. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hasizom? Ezt még nem hallottam. 1. gyerekem 3 óra volt, a második 1,5 és hát a kettő közt 1,5 év telt el, gondolhatod, hogy nem a konditeremben izzadtam.

Mondják, hogy akinek széles a csípője, az könnyebben kitolja a babát. A doki nekem azt is mondta, hogy a magas nők könnyebben szülnek. Persze mindig van kivétel.

2012. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Saját és barátnők, ismerősök tapasztalata szerint éppen ellenkezőleg. valahogy a vékonyabb lányok hajlékonyabbak, nem könnyebben tágulnak. lehet hogy ez csak véletlen, de sok esetben ezt vettük észre.

de az is biztos hogy a nagyon vékony lányok nehezebben esnek teherbe.

2012. jan. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!