Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csináljak? Túlhordom a babát.

Mit csináljak? Túlhordom a babát.

Figyelt kérdés
Hétfőn akarják indítani a szülést. Mit tudok tenni, hogy kijöjjön a babóca? Nem szeretném, ha indítani kellene. Már kértem a picurt, de nem akar rám hallgatni. :(
2009. máj. 21. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
próbálj meg lépcsőzni,nekem az segitett a lányomnál,és a doki ajánlotta:)
2009. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már próbáltam a lépcsőzést, sétát, szexet, de semmi. Van esetleg még valami?
2009. máj. 21. 17:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
esetleg meleg fürdő,vagy hallottam hogy fahéjas ételek fogyasztása...több ötletem egyenlőre nincsen de ha eszembe jut vmi akkor még megirom
2009. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

(Még több szex és gyengédség... ;)

Próbáljatok ki valami kedves meditációt, akár a pároddal együtt. Közben beszélhettek a babához is. Lehet pl. olyan, hogy elképzeltek egy szép, számotokra és lehetőleg a baba számára is megnyugtató tájat, ahol együtt vagytok. Elképzelhetitek, hogy egy ösvény köt össze titeket. Az egyik végén Ti álltok, másikon a babátok és fokozatosan hívjátok, itt mindenfélét el lehet képzelni: éneket, táncot, ölelést, hívogatást, virágszedést, bármit, ami a ti szimbólumrendszeretekben a hívásnak (csalogatásnak) megfelelhet. Mesélhettek a babának arról, hogy mennyire szeretitek és várjátok, közben képzeljétek el, hogy ő rálép az ösvényre és halad felétek és mosolyog és boldog. Vagy valami ilyesmi. Ha csináltál már meditációt, biztos közben is eszedbe fog jutni pár dolog. Nekem elsőnek az ugrott be, hogy egy virágos réten vagytok, és a talajt vastagon szirmok borítják, fehérek és rózsaszínek és nagyon jó lépni rajtuk mezítláb. Meditálhatsz külön a szülés folyamatára is, ami a testi vonatkozásait illeti: az összehúzódásokra, a tágulásra, a baba elindulására a szülőcsatornában, stb.

2009. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi nem indítótta be,de nekem bekellett mennem a korházba, ben tgartottak 2 napig, utána indítták, csak én ráadásul teljesen zárt voltam :S
2009. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, azt akartam írni, hogy semmi nemsegített.
2009. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
milyen érdekes az élet meg a sors,vannak kismamák akik azért "könyörögnek"hogy még egy kicsit birja ki odabent a baba mert még fejlődnie kell mások meg azért hogy bújjon már ki:) nekem mindkét szülésem időre indult meg ,bár a másodiknál meggondolta magát a bébi,de a lépcsőzés nekem is segitett,most még csak 34 hetes vagyok de már most túl lennék rajta szivem szerint és babusgatnám a 3.gyermekemet....de hát nekünk még van időnk.valamiért megmakacsolta magát a babád:) próbálj meg hatni rá,hátha....egyébként azt tudod már hogy mivel fogják indítani?sokat számit.....
2009. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ne bánd ha megindítják,gyorsabban haladsz.. nekem szerdai napra rakták volna a szülésindítást,de beindult hétfő reggel 6kor. nagyon örültem,de csak másnap du 4re lett meg a pici,addig várogattak h táguljak. 1kor indították meg,4re meglett,ha alapból indítják,alig szenvedek. szóval hagyd
2009. máj. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket, kipróbálom őket.

Nem tudom, hogyan akarják, csak annyit mondott ma a dokim, hogy hétfőn be kell feküdnöm és kedden indítjuk, ha addig nem akar kibújni a kisfiam.

2009. máj. 21. 19:04
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi nem segített, pedig tényleg mindent kipróbáltam. Én az orvos szerint 10 nappal hordtam túl, végül indítással szültem. De így utólag nem bántam meg, első baba volt, 7-kor indítottak, 12-kor már kezemben volt a pici lányom!
2009. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!