Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Még 10 napom van a kiirt...

Még 10 napom van a kiirt időpontig. De a pici lányom semmi jelét nem mutatja, hogy látni szeretne minket. Lehet ebből túlhordás? Szül még valaki ekkortájt Gyulán?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még egy nappal előtte sem volt semmi jele, mégis időre született.
2009. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy semmi jelét nem mutatja, nem jelent semmit. Az én fiam a születése előtti napon sem mutatta semmi jelét annak, hogy jönne. Az orvos is megvizsgált és azt mondta, hogy ebből nem valószínű, hogy egy héten belül szülés lenne. Aztán másnap már jött is a fiatalember. :-) Könnyű szülést kívánok neked!
2009. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
január 30-ra voltam kiírva,20-án meglett.előtte való nap voltam nst-n és mégcsak méh összehúzódásom se volt,másnap még is ki akart jönni a manócskám.nyugi majd ő tudja mikor kell érkeznie!
2009. máj. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugi! Nekem 6 napom van a kiírtig, és még nálunk sincs semmi jele, hogy kijönne. Túlhordás pedig egy relatív dolog, ugyanis a kiírt időpontot az ut. menzesztől számítják, viszont a peteérés és fogamzás csak ezután következett be, ami akár két hét pluszt is jelenthet.

Ilyenkor már gyakrabban nézik NST-n a baba szívhangját és a fájásokat és ha úgy látják az orvosok, beavatkoznak. De ettől függetlenül bármikor beindulhat a szülés, szinte egyik percről a másikra.

Kitartás és boldog, könnyű szülést!

2009. máj. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem se volt semmi előjele!Aznap kicsit fájt a derekam, aztán később jöttek a fájások!én előbb szültem mint a kiírt időpont!
2009. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
KÖSZI MEGNYUGODTAM EGY KICSIT.
2009. máj. 20. 11:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia,nekem már a 37héten nyitva voltam,1ujjnyira tág,beille szkedett buksival,elment nyákdugóval.

Mégis holnap indítják be a szülést,mivel már 5napja túlhordtam!!

Úgyis ő dönti el,hogy mikor akar kijönni,ne izgulj

Könnyű,gyors szülést

2009. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!