Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindig arra kelek hogy beindul...

Mindig arra kelek hogy beindult a szülés, és hogy a hasam nagy, pedig csak 5 hetes és 4 napos terhes vagyok, veletek ez előfordult?

Figyelt kérdés
Nagyon várom a szülést, de egyben félek is tőle, ezt hogyan tudnám leküzdeni? Előre is köszönöm a válaszokat, és mindenkinek további szép ünnepeket kívánok!
2011. dec. 26. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

egyszerűen: ránézel a naptárra és látni fogod, h kb 35 heted még hátra van a szülésig.

Ez bizonyos szempontból gyorsan lemegy, de lesz olyan is, mikor azt gondolod, h soha nem telik le az idő.

Nagyon korai még félned a szüléstől! Meg miért is kéne? :)

Teljen ez a 35 hét el kiegyensúlyozottan, nyugodtan és kellemesen! Ne gondolkodj még ilyesmin!


Boldog babavárást!

34 hkm

2011. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak tökéletesen igaza van.

Próbálj inkább befelé figyelni most, arra, hogy egészségben fejlődjön a babád.

Meglátod, hipp-hopp elrepül az a 35 hét és máris a kezedben foghatod a babádat!

Lesz olyan, hogy csak vánszorog az idő, olyan is, hogy repül.

Nekem nagyon gyorsan elrepült, az utolsó hónap volt nagyon lassú, meg mikor késett a lányom 5 napot, hát én mind az 5 napon majd' megőrültem, de aztán mégiscsak úgy döntött, hogy nem marad bent és kibújik, így január elsején meg is született :)

Most lesz egy éves vasárnap :)

2011. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat, és meg is fogadom! :) Gratulálok nektek :) Kellemes újévet kívánok!
2011. dec. 26. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sokszor álmodok azzal, hogy szülni fogok, de szeretem ezeket :))) Semmiképp ne olvass rémtörténeteket, ne is hallgasd meg ezeket, és csak befelé figyelj! :)


Sok boldogságot!

19+3 hkm

2011. dec. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, és gratulálok!
2011. dec. 27. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!