Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előfordult másnál is, hogy...

Előfordult másnál is, hogy szülés után magasabb lett a vérnyomása? Mitől lehet vajon?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon magas volt közvetlen a szülés után. De utána visszament normálisra. Azt nem tudom, hogy mitől lehetett
2009. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a kiírt időpont előtt egy nappal felment 160-ra, kb 4 órával ezután már 180 körül mozgott. Ezért megcsászároztak és sajna nekem azóta se állt be. Már 2 hónapja szültem és még mindig szedek vérnyomáscsökkentőt.

Állítólag túl sok fehérje szabadult ki a szövetek közé.

Egész terhesség alatt nem volt vele probléma.

2009. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem is a kiírt előtti nap 150/90 volt. Normál úton szültem 3 hónapja, de azóta is 140/90 körül mozog. Azelőtt 110/70 volt. Nem akarok orvoshoz menni, mert szoptatok, és nem szeretném, ha teletömnének gyógyszerekkel.

Neked mit mondott az orvos, egyszer azért visszamegy az eredetire? - Köszi!

2009. máj. 7. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Mi történt veled azóta? Rendeződött a vérnyomásod? Szedsz gyógyszert? Én 3 hónapja szültem és nekem is magas a vérnyomásom, pedig mindig alacsony volt!
2011. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Már több mint 2 éves a fiam, és igen, rendeződött. Magától lassan visszaállt az eredeti értékre. Már pontosan nem emlékszem hogy mikor, pár hónappal szülés után.
2011. ápr. 8. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!