Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi időm lehet kb. hátra a...

Mennyi időm lehet kb. hátra a szülésig, ha c:2110?

Figyelt kérdés
Jóslófájások és hátfájás már mindennapos, végtagok elvizesedve. 36 hetes kismama
2008. márc. 28. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha gyakoriak a jóslófájások,akkor 1 héten belül meglesz a baba.Legalábbis nekem ezt mondták.De ahány irodalom annyi vélemény.A méhszájad húzódik össze.

A vizesedés nem jelent semmit meg a hátfájás sem.

2008. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia !

Én is 36 hetes terhes vagyok nekem is sürün vannak fájásaim 20 percenként , és ma voltam a dokimnál azt mondta , hogy figyeljek oda , hogy honnan érzem a fájás indulását, és a vizesedésre is ügyeljek.

Nekem a derekamból indulnak ki a fájások és van olyan is , hogy úgy érzem mintha wc-nem kéne , vagy mintha mielőtt megjönne a mensim és nagyon görcsöl lent a pocakom. Erre azt mondta a dokim , hogy most már bármikor beindulhat a szülés , igaz nekem nincs nyitva a méhszájam mert nincs , nekem össze van varva a méhem .

Ha nagyon vízesedsz akkor pihenj sokat , és mindenfélekép beszélj a dokiddal!

Sok sikert és könnyű szülést kívánok neked !

2008. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerdán voltam a dokimnál, szerinte is előbb várható a baba mint 4 hét, de kíváncsi vagyok/voltam a tapasztalatokra...Nekem is menstruációszerű görcseim vannak.
2008. márc. 28. 17:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!