Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sok van még hátra a szülésig?

Sok van még hátra a szülésig?

Figyelt kérdés

Tudom nem tudja ezt így senki megmondani de esetleg hasonlóan történt veletek is és mennyi idő telt el a szülésig.

Szóval már nagyon lent érzem a babámat már 1-2 hete is ott éreztem de mostmár nagyon fáj ha felállok(gátcsontom) és jósló fájásaim is vannak.A babó mocorgós bár már nem annyit mint szokott de mondhatnám elevenek is még és van előtejem is.Most vagyok 37+5 hetes kismami.Sok van még hátra vajon?


2010. szept. 21. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez ugye vicc? Ez olyan mint hogy hány éves a buszsofőr. Ezt senki meg nem fogja tudni mondani. 35. héttől volt előtejem, jóslóm az első és a mostani terhességnél is már kb. 20. hete van, állítólag a hasam is leszállt - egyesek szerint - de ezekből senki lánya nem fog tudni neked tippelgetni.


Türelem.... :DDDD

2010. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezekből a jelekből nem lehet egyáltalán következtetni, akár most éjszaka is szülhetsz, de a 41. héten is. Előtejem a 20. héttől volt, jóslók a 32.-től, elég keményen, a kislányom a végén már csak épp, hogy mozgott, hisz kicsi volt a helye, a derekam, a gát környéke hosszabb állás, séta után már félidősen le akart szakadni... mégis csak a 38. héten szültem, de ő 4. baba... Kitartás, amikor a babád jónak látja, elindul :)) Minden jót!!!
2010. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elso babamnal 32 hettol olyan josloim voltak, hogyazt hittem a szules mar meg sem fog kottyani :) elotejem is volt rendesen...allandoan attol az edeskes szagtol emelyegtem...es a kicsi fiam csak a 42 het vegen volt hajlando megszuletni :) Kitartas!!!!
2010. szept. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

30-ik héten beijeszetetta doki hogy lent a baba nyomja a méhszájat, folyamatosak az összehózodások, szedjek jó sok magnéziumot.

37-ik héten elment a nyákdugó, azóta is minden jelem meg van, csak épp a baba maradt a hasamban.


40+4 hetes vagyok. szerinted?

2010. szept. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!