Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor, mikor már a kitolás...

Szüléskor, mikor már a kitolási szakasz jön mindenkinek fel kellett tenni a lábát az állványra vagy csak térdben felhúzni? A lábatokat rögzítették?

Figyelt kérdés
Mert Nyíregyen így megy ez úgy tudom.Az ország más részén hogyan történik?Nekem azt ajánlották ne engedjam,hogy kirögzítsék a lábam mert úgy sokkal nehezebb tolni.Nektek,hogy volt ez?
2009. máj. 19. 11:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is a Szt.Istvánban szültem sima ágyon,a szülésznőm és a dokim vállán voltak a lábaim...
2009. máj. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nyiregyen szültem!Nekem jó volt,hogy rögzítették,különbem ide oda hadonásztam volna vele,még így is a térdemet zártam összefele azt meg a doki húzta szét,nem tudom miért csináltam,gondolom fájdalmamban!Az meg nem biztos,hogy csak úgy engedik,hogy ne rögzítsd!Én szinte észre se vettem,hipp-hopp átalakították fájások alatt az ágyat,és ki is kötötték a lábam!
2009. máj. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nyiregyi vagyok!Nekem még azt se engedték,hogy a combom fogjam kitolásnál,hanem az ágyon van fém kapaszkodó,azt kellett,pedig fogadott volt a doki és a szülésznő is..
2009. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én Szombathelyen szültem, ott nem volt semmi ilyesmi, olyan pózban csináltam, ahogy Nekem jó volt. Félig ülő helyzetben, az egyik lábam a doki ölében volt, a másik pedig a szülésznő ölében. Így volt jó. :-)
2009. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok választ.
2009. máj. 19. 18:16
 16/17 anonim ***** válasza:
Én mátészalkán szültem ott felkellett emelni a lábam és magamfelé húzni kitoláskor , csak már akor rakták kengyelbe mikor már úgy nézett ki hogy vákum lesz, de szerencsére nem lett az. Amúgy nekem jobb volt úgy hogy nem kellett még azt is tartani meg húzni de ígyis nagyon begörcsölt a lábam.
2009. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk -úgy emlékszem- a kitolásnál rögzítették,közben pedig kérték,hogy a kezemmel kapaszkodjak az ágyon levő fogantyúba.Zalaegerszeg
2009. máj. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!