Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor, mikor már a kitolás...

Szüléskor, mikor már a kitolási szakasz jön mindenkinek fel kellett tenni a lábát az állványra vagy csak térdben felhúzni? A lábatokat rögzítették?

Figyelt kérdés
Mert Nyíregyen így megy ez úgy tudom.Az ország más részén hogyan történik?Nekem azt ajánlották ne engedjam,hogy kirögzítsék a lábam mert úgy sokkal nehezebb tolni.Nektek,hogy volt ez?
2009. máj. 19. 11:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyöngyösön nekem belekötötték kengyelzsákkal a kengyelbe a lábamat, de jó volt szerintem, hogy nem kellett tartani, neki tudtam feszíteni a lábamat a kengyelnek és úgy nyomtam
2009. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

én külön kértem miután feltettem a lábamat a tartóra, hogy ne kössék be, mert nem szeretném.

nem is tették, de az első 1-2 tolófájásnál láttam, hogy a doki meg a szülésznő oda-odapislogtak a lábamra, de aztán megnyugodtak, hogy nem fogom lerúgni a fejüket (vagy mitől félhettek) :S

Ja,amúgy Kistarcsán szültem, ügyeleteseknél.

2009. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jászberényben szintén kengyel van és nekem is jó volt hogy nem kell még a lábam külön tartanom.
2009. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is kengyelbe raktam, ráhúztak valami zsákszerűt a lábamra és a vasat fogtam, amikor nyomtam.
2009. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Nekem Debrecenben nem volt kengyel, hanem meg kellett fognom a térdemet és húzni magam fele a tolófájásoknál (a szülésznő segített).
2009. máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Győr-fenn volt a lábam,de nem kötözték le-bár már mindegy lett volna :-)
2009. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Fel kellet tenni a lábat húztak rá egy zacsit de nem kötötték meg de így jobb volt mintha én kapaszkodtam volna a lábaimba vagy tartották volna

2009. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyulán szültem,és nem kötötték be,de nekem sokkal jobb volt igy.Megmosolyogtam,aki azt irta,h nehogy "lerugjam a fejüket".Nagyon tetszett:)
2009. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
bpn nem rögzitették, cak utána a varráshoz. kitolás alatt az hiszem fogták. de nem végig, szval lerughattam volna a fejüket, kár h nem jutott eszembe :))
2009. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Bpen a Szent Istvánba én sima ágyon szültem, nem volt kengyel, meg ilyenek, nekem kellett térdben felhúzni.
2009. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!