Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hova ès hogy helyezik...

Hova ès hogy helyezik fel a katetert? Milyen èrzès, fàj?

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

A katétert a hugycsövön keesztül vezetik fel a hugyhólyagig, egy vékony kis műanyag cső.

Bár nekem még nem volt, de állítólag nem fáj, csak kellemetlen. Ha szülés után helyezik fel, azt meg nem lehet érzeni, az alrész zsibbadása miatt.

2008. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. A katéter felhelyezése nem fáj, meg ha fönt van az se,engem egyszer szívvel, egyszer pedig cystával műtötek,és 3-4 nap után én ki vetettem mert be tud gyulladni és az bizony fáj, ha már fől állhatsz,és ki mehetsz wc-re érdemes kiharcolni hogy vegyék ki. Az amikor ki veszik az sem fáj, viszont utána a pisilés igencsak csíp,elég rossz, de úgyse tudod vissza tartani, el kell viselni. Ez csak egy két pisilésig tart.Sok sikert 36 hetes kismama
2008. márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is nagyon féltem tőle,sőt én a legrosszabbra készültem. Kellemeset csalódtam,nekem utána sem csípett. ha csak ettől tartasz,akkor nyugodj meg!
2008. márc. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!