Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Dél-Pesti Jahn Ferencben...

A Dél-Pesti Jahn Ferencben hogy működik a császár (programozott és sima) mikor veszik ki a katétert és mikor lehet felkelni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem sima szülésnek indult,császár lett.bekötöttek valami infúziót,aláírattak pár papírt.kaptam savlekötőt,feltették a katétert,átsétáltam a műtőbe.ott felültem,majd nagyon gyorsan és ügyesen,első szúrásra beadták a fájdalomcsillapítót.akkor lefektettek.aki a fejemnél ült nő nagyon aranyos volt,én rettegtem,ő meg nyugodt hangon beszélt hozzám.próbáltak a többiek is viccelődni.kivették a kisfiamat,megmérték,odahozták megmutatni,meg is puszilhattam.őt elvitték,engem összestoppoltak,letoltak az őrzőbe.oda bejöhetett a férjem is és anyuék is,bent lehettek kicsit.műtét után 6 órával fel kellett kelnem,elmenni a mosdóig.nehéz volt.reggel vették ki a katétert,megvizsgálták a sebem,lezuhanyoztam,bekötöztek és mehettem a terhespathológiára.mikor szülsz?
2011. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!A katétet nem vették ki mielőtt fel kellett kelni? Miért a terhespathológiára kellett menned???Már szülten kètszer ott császárral de,nem így volt.Gondoltam h 6 év alatt változtak a dolgok.

Köszi a válaszod.

Szeptember 23.-án lesz a műtét.

2011. aug. 20. 23:27
 3/3 anonim ***** válasza:
azért kellett oda mennem,mert nagyon sokan voltunk,a kisfiam pedig nem volt velem.emiatt oda mentem vissza,mert előtte 1 hetet már ott töltöttem.de mikor bekerültem,volt anyuka,aki a terhespathológián volt a babával együtt,mert nem volt hely a gyerekosztályon.
2011. aug. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!