Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy van a programozott csaszar?

Hogy van a programozott csaszar?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvosi szakvélemény esetén -pl. nagyfokú téraránytalanság, súlyos rövidlátás, harántfekvés, stb- a terminushoz közeli napon a szülés megindulása/megindítása nélkül végzett császármetszés.
2011. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 38 hetesen volt. Reggel bementem a szülőszobára, kaptam beöntést, utána wc és tusolás. Ezután bekötöttek egy infúziót, kaptam katétert és már toltak is a műtőbe.
2011. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első babámnál volt programozott császár, mert nem fordult be. 38 hetesen voltam a dokimnál, és kiírtuk az időpontot, pont a betöltött 39. hétre. (39+0) Előző nap már be kellett feküdnöm, azaz reggel 8ra mentem a kórházba (SOTE II). Volt ctg, uh aznap. Másnap reggel 8-9 között a szülésznő lekísért a vajúdóba, jött a dokim,megvizsgált, mondta, hogy 10kor szabad a műtő. Kaptam infúziót, savlekötőt és ctg-re voltam kötve. Sajna nem indult meg előtt a lányom, pedig nagyon szerettem volna. Majd jött megint a dokim (párszor volt bent nálam), az anesztes doktornő is volt bent nálam, mondta hogy mi lesz majd, aztán jött a műtősfiú, felültem az ágyra meztelenül, letakartak, és vitt a műtőbe. Átültem a műtőasztalra, megkaptam a spinálist, majd megnézték hogy hat-e rendesen, utána kaptam katétert, és elkezdték a műtétet.

Amúgy nekem nagyon bensőséges volt, biztos azért, mert fogadott dokim volt, aki nagyon kedves volt és a többi "résztvevő" -szülésznő, anesztes...- mind nagyon aranyosak voltak, és pláne hogy első baba.


(a másodikat kevesebb mint másfél éven belül természetes úton szültem ugyan annál a dokimnál).

2011. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az rovosom, hogy betöltött 38. héten 1 nappal előbb befektet, másnap 2-3 órát indukálnak fájásokat hogy a baba ne túl hirtelen szülessen meg, majd megyünk a műtőbe, spinális érzéstelenítés és vágnak.
2011. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azert tettem fel a kerdest mert nekem volt szem mutetem gyerek koromban es 10 eve volt egy vese vezetekes hugyholyag mutetem,a dokim akihez jartam terhesgondozasra (maganrendelesre)o nnem mondott semmit hogy elkelene mennem szemeszetre vagy hogy megnezzek a vesemet vagy ilyesmi,es mult heten voltam egy masik dokinal aki aszt kerdezte hogy engedelyeztek a normal szulest?mert volt szem meg vese mutetem,mondtam neki hogy a dokim nem mondott semmit ezzel kapcsolatban de ugy van hogy normal szules lesz es van fogadott szulesznom is a doki meg tudja eszt! kozben meg kialakult a cukor betegseg es elkuldtek szemeszetre ott aszt mondta hogy semmi gond nincs .de most nem ertem hogy a dokim mert nem mondott semmit?? sajna mar nem tudok hozza menni anyagi okok milyatt!
2011. júl. 16. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!