Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél minden kismamát...

Szülésnél minden kismamát megkatétereznek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak azt, aki nem tud pisilni magától. De a többség nem tud, pláne első szülésnél. Vagyis, ezt a szülés után van, de előtte is katétereztek, azt nem tudom, hogy akkor volt-e más alternatíva, nekem nem sikerült, azt tudom, én már csak a kórteremben tudtam eltotyogni pisilni.
2008. márc. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia!!nekem nem kellett katéter!!az elején se kaptam meg akkor sem amikor meg szültem!!nem mindjárt kérték azt hogy pisiljek hanem bevittek a szobába és ott mondta a nővér ha kell pisilni mennyek el vele mert sok vért veszítettem és nehogy elessek!!szóba se jött nekem a katéter!első szülésem volt! de tudtam pisilni rendesen!! remélem tudtam segíteni grat a babához!!
2008. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jah meg a másik (előző hozzá szóló vagyok!!) legtöbbször én ugy tudom csak császárosok kapnak katétert!! ők nem tudnak ugy közlekedni az első pár napban mint egy simán szülő nő!! ezért ők kapnak az már biztossabb!! :)
2008. márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget lányok
2008. márc. 27. 12:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

NEM!!!

Császáros szülésnél a műtét alatt már kapsz katátert és ha az epi hatása már elmúlik és érzed, hogy mikor kell pisilni, akkor ki is veszik. Sima szülésnél azért kell pisit produkálni, hogy lássák, nem sérült-e az a rész. Akkor sincs gond, ha nem sikerül, egy katéter nem a világ! A legjobbakat!

2008. márc. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a szülés utáni megfigyelési idő (2 óra) végén kellett pisit produkálni, nekem ment (rengeteget ittam a vajúdás alatt), így szóba sem került a katéter.
2008. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!