Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Biztos észreveszem ha szétnyil...

Biztos észreveszem ha szétnyilik az előző császár hege?

Figyelt kérdés
félek h sima fájásnak-görcsnek akárminek vélem majd, s baja lesz a babának v nekem...vérzéssel jár,amit észre veszek? nagyon remélem nem fordul majd elő, de annyit lehet hallani h szétválik, ha a korházban vajudáskor(ha nem eleve progis császár a második is) az még a jobbik eset...
2011. dec. 14. 19:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
attól függ, h miért vérzik. én még csak 6 hetes vok, de a hormonok hatására lett a hegemen 1 nagy patti, majd az kipukkadt és lett a hegen egy gombostűfejnyi seb. A dokim azt mondta h kenjem kenőccsel,rendbe is jött gyorsan már síma újra csak ott még picit érzékenyebb.
2011. dec. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
De az kívül van, nem? A hegszétválás az utolsó időszakban van, amikor már feszül a méh. Az teljesen más.
2011. dec. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Perszem az en sebem kívül volt! De mondjuk, ha az utolsó időszakban elkezdene szétválni belül, akkor a vérzés ugyanúgy a hüvelyből jönne, mint a mensinél? Akkor mit csinálnak olyankor, azonnal császár?
2011. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan. Én elkezdtem vérezni, fél óra múlva már a műtőben voltam.
2011. dec. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Köszi, na ezeket nem tudtam:) és ugye nem árt felkészültnek lennem nekem sem, mert császáros kismama vagyok.:) Akkor az nem is igazán számít, hogy kívül nekem kicsit csúnyán, göcsörtösen forrt össze? Mondjuk a dokim semmi rosszat nem mondott rá, ajánlott még tavaly egy kenőcsöt, ami kisimítja hosszú hónapokig kenés után, de az a baj, h közben terhes lettem és így már nem lehet használni:(! Végülis nem gáz annyira csak a közepén van egy behúzódás ami régebbe néha begyulladt mert nehéz volt tisztítani, plusz a pocim rálógott. Amúgy 3 éves múlt a kisfiam. Most meg ugye ahogy írtam a szélén lett egy ronda patti. De a sudocrem kenőcstől teljesen elmúlt!Na mindegy szóval ezeken én is szoktam témázni néha:) úgyhogy én is köszönöm a választ!üdv 7hkm
2011. dec. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát elég ritka eset az enyém szerencsére :)

A Sudocrem nagyon jó, és esetleg Aloe First-tel fújhatod. Nem függ össze, hogy milyen kívül és belül. A végén majd néznek hegvastagságot (ami nekem az utolsó pillanatig jó volt), ez előre nem látható esemény volt. Progis lettem volna, így sürgősségi lett.

De az is alapszabály, hogy ha bármi rendellenességet tapasztalsz, főleg vérzést, akkor irány a kórház.

Boldog babavárást! :)

2011. dec. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!