Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Biztos észreveszem ha szétnyil...

Biztos észreveszem ha szétnyilik az előző császár hege?

Figyelt kérdés
félek h sima fájásnak-görcsnek akárminek vélem majd, s baja lesz a babának v nekem...vérzéssel jár,amit észre veszek? nagyon remélem nem fordul majd elő, de annyit lehet hallani h szétválik, ha a korházban vajudáskor(ha nem eleve progis császár a második is) az még a jobbik eset...
2011. dec. 14. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hol lehet annyit hallani hogy szétválik? Mikor volt az első császár? Most mennyi idős terhes vagy? Dokid nézi a heget? Egyébként nem valoszinű hogy szétváljon. nekem egyszer irt egy anyuka akinek szétvált,de ő azt irta pokolian fájt,biztos észrevennéd... De nyugi,nem fog szétválni. Használj hastartó pántot.
2011. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok de nekem azt mondta a dokim, hogy nála még nem volt erre példa. Nekem 3 év lesz a két gyerek között és sima szülésnek indulunk de remélem hamar megcsászároz és nem hagy szenvedni (az elsőnél 16 óra után császározott). Nem akarok szülni, félek nagyon.
2011. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok,az enyémek között 16 hónap volt...
2011. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. 21hónap lesz a külömbség a két kicsi között.most 29hetes vagyok, még nem néztek hegvastagságot. nem is fáj meg semmi, csak lehet pl ezen az oldalon is olvasni többektől h igy jártak...ezért merült fel ez az aggodalom. bizunk benne h nem lesz ilyen...annak örülnék legjobban ha sikerülne természetes uton megszülni a kicsit...meglátjuk:)
2011. dec. 15. 11:38
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem csak vérzett, igaziból csak a fájásokat éreztem.
2011. dec. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ja és progis lettem volna, előbb megindult.
2011. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
na ha már vérzik az "jó" abbol tudni fogom biztosan h valami nincs rendben, s nem várok még otthon orákat hogy miért is fájdogálhat valami,de mondom, ne kerüljön rá sor...
2011. dec. 15. 15:33
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha vérzik, az rossz,- abból tudni, hogy baj van, és azonnal irány a kórház, meg a műtő.
2011. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
tudom...azért tettem a JÓ-t idézőjelbe. tehát h abbol tudom hogy baj van, hogy valsz szétnyilt a heg. ma voltam pont a dokimnál,mondta h a 36hetes uh-on már nézet hegvastagságot.
2011. dec. 15. 17:29
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, gondoltam, azok miatt írtam, akik esetleg azt hinnék, tényleg "jó". Amúgy ha megindul a szülés, akkor már valószínű a kórházban fogsz vajúdni, mire szétválhatna előbb észreveszik majd. De nagyon drukkolok, hogy ne legyen semmi gond, és simán szülhess. :)
2011. dec. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!