Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak olyanok aki kecskemétie...

Kriszta66 kérdése:

Vannak olyanok aki kecskemétiek? Kinél szültetek vagy kinél fogtok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! én dr Nagy Károlynál szültem, nagyon rendes!!!! merem ajánlani. a baráti körünkben jó páran nála szültünk, mindannyian meg vagyunk elégedve. tudnék mesélni egyes dokikat, de nem itt nyilvánosan.ha érdekel privibe leírnám a véleményemet- pár hétig kórházban voltam a szülés előtt, tehát tudok egyet s mást....üdv.14hós kislány anyukája..
2009. máj. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én most várom a 2.babát, és mindkettőt Dr.Steinmetz Györgynél szültem.

Véleményem az h rendes, és optimista doki. Sokakkal ellentétben én azt sem mondanám h pénzéhes. Nekem sokat segített a kislányommal, most is bíztat, sokkal érettebben állok a 2.babához, de persze sokkal nagyobb félelemmel, hisz tudom mi vár rám.

Annyit tudok róla h eléggé császárellenes, simán szüleszt ikreket is akár. De velem rendi volt. Remélem most sem lesz gáz.

24+2hetes

2009. máj. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok.

helyesbítenék. 2.babámat várom, de még a 2.nem született meg:)De Steinmetz-nél fogom szülni.

2009. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az egyik ismerősöm a Steimetznél szeretett volna szülni.....csakhogy a drága főorvos úr nem vette észre a "nagy" szaktudásával h a baba teljesen nyomorék, teljesen torz kezekkel,lábakkal, és nyitott gerinccel:( 5hónapos terhes volt szegény csajszi mikor meg kellett szülnie.....-de csak azért mert egy másik dr észrevette neki.....nagyon durva...de másik dr-ról is tudnék egyet s mást.....
2009. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Dokit választani nem egyszerű. Mindenkinek más a jó, és mindenkivel másképp bánik az orvos.

Én személy szerint(szintén 2.válaszoló vagyok) a Nagy Károlyról is hallottam rosszat, de a saját dokimról is.


Amit most leírtál, kedves utolsó válaszoló az általam választott dokiról, az nagyon durva hiba egy orvostól. Viszont valamiért elment ez az illető egy másik orvoshoz. Talán mert nem lett jó az AFP-je, vagy mert már eleve nem bízott a dokiban? Ezt nem tudom. Az AFP kimutatja a nyitott gerincet, és egyéb fejlődési rendellenességet.(tudtommal.)

Egyébként nem akarom védelmezni az orvosomat, de én szeretnék maximális bizalmat érezni a szakmai tudása iránt, és bár ez a történet bevallom őszintén kissé megrémített, keresem az okokat h vajon h nézhet el valaki ilyen súlyos fejlődési rendellenességet.

4d-re, én is máshoz fogok menni, valószínűleg, de ez még nem biztos.

2009. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kedves 21:58-as válaszoló....azt szeretném megkérdezni h mit hallottál a Nagy Károlyról?kíváncsi vagyok mert én Szabó Gábort cseréltem le érte...-elég jól elbánt velem..elment egy babám a hüvely uh-jától....csak annyira nyomta belém......

szóval várom válaszod. köszi előre is..

2009. máj. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az első ironak érdekelne hogy miket tudsz a többi dokirol. Én Terebessy Károlynál szültem ,de a Bako és a fiatal Tankó is nagyon rendesnek látszott.
2009. máj. 19. 07:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van ellen tabora ugy latom :S

En kulfoldon elek es uh-ra megyek haza 2 het mulva (4d) Stejmec dokihoz.De most kicsit megilyesztettetek.

Bar itt mar 3 uh-n tul vagyunk a 20. hetig mert szivbetegseget szurtek ( a ferjem csaladjaban orokletes).Eddig minden rendben szerencsere.

Az otthoni orvosoktol vartam volna a nagy csodat, mert itt nem vizsgalnak csak uh-znak.

Megilyedtem kicsit :S

2009. okt. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!