Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 10 perces fájások, aztán...

10 perces fájások, aztán semmi. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Èjszaka 10 perces fájásaim voltak kb.3 óra hosszán keresztül, aztán elmúltak és visszaaludtam. Normális dolog ez.? Keddre van az idöpontom.
2011. dec. 9. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Normális. Készülődik a szervezeted.

Beindulhat ma is, vagy két hét múlva.


Én az utolsó 3 hetet így töltöttem második gyerekemmel. 5 percesek másfél órán át, amik aztán leálltak...


Idegőrlő, de kitartás, már nincs sok hátra!


Az is lehet, hogy ezek még csak jóslók, és szüléskor sokkal erősebbek lesznek, de majd kiderül.


Szép szülést!

2011. dec. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Remélem akkor inkább a napokban világra jön a baby és nem kell igy várakozni hosszú ideig. :-)
2011. dec. 9. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a szülés előtti éjszakát vajúdtam így végig, kb hét órán keresztül, aztán egyszer csak leálltak a fájások, éppen egy fél órát tudtam aludni, mielőtt fel kellett kelnem reggel. Az orvos délelőtt még hazaküldött, tudtam aludni egy kicsit, de délután már vissza kellett menni. Éjszaka megszületett a babánk :)
2011. dec. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kitartás! Én egy hetet kínlódtam így végig mert a 38. héten ment el kevés magzatvíz (felső burokrepedés) majd a baba feje elzárta az utat és nem folyt több. Onnantól kezdve minden délután és este így kínlódtam 5-6 perces görcsökkel. Majd a kiírás napján hajnal 1kor elfolyt a többi víz is és 2perces fájásokkal kerültem a szülőszobára. 4:15kor meglett a kislányom! (első szülés)

Mellesleg azt mondják minél több jóslófájás van annál jobb mert ezekkel fokozatosan rövidül és nyílik a méhszáj. Vagyis annál kevesebbet kell a végén vajúdni....

7 hetes kislány anyukája

2011. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!