Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után, hogyan szültétek...

Császár után, hogyan szültétek a következőt? Ha császárral, akkor miért?

Figyelt kérdés
Az elsőt császárral szültem és kíváncsi vagyok mik az esélyeim,hogyan fogok szülni másodjára.
2011. nov. 27. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
én is:)
2011. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
3,5 év múlva császárral született a 2. babám is, mivel az előző heg helye kezdett válni, de már beindult magától a szülés, csak a heg nem bírta.
2011. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Anyu engem császárral szült,azt hiszem azért mert nem voltam rendesen befordulva.4évre rá a tesóm,természetes úton fél óra alatt meglett.

Azt hiszem,ha valaki császárra szül elsőnek és hamar teherbe esik a másikkal(nem tudom a pontos időt),akkor az is mindenképp császárral lesz.

17L

2011. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsö császár volt, 4 év múlva a második simán.
2011. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
és aki mindkét szülést "kipróbálta" melyikre szavazna:)?
2011. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első babám 12 órai vajúdás után lett császár mert nem tágultam. Kiderült, h a zsinór fogta és a feje nagyon magasan volt ahhoz, h rendesen tágítson a fájások alatt. 4 év múlva a második babám is császár lett, mert a 4800-as babámat nem tudtam volna világra hozni a magam 158 centijével és előzetes császárral.
2011. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elözö vagyok, nekem egyik sem volt sokkal jobb vagy rosszabb, a császárnál (sürgösségi) nagyon sokáig vajúdtam, de nem tágultam, ezért operáltak. A másodiknál ugyan gyorsabban ment, viszont eléggé mélyen vágtak, és a gátseb sokáig tartott, mire begyógyult, és utána is hosszú ideig nagyon érzékeny volt.

Ami miatt inkább a sima szülést választanám, mert a kitolásnál éreztem, hogy ÉN csinálok valamit, nemcsak történik velem a dolog, és amikor meglett a baba, akkor azonnal megkaptam. A császárnál meg amikor valamit aktivan kellett volna csinálni, akkor elaltattak, és csak miután felébredtem, láthattam meg a picit.

2011. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam sürgősségi császárral született. Másnapra voltam előjegyezve műtétre, de rossz lett az nst így azonnal toltak a műtőbe. 2,5 év múlva a kislányom programozott császárral született.
2011. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Első baba császár harántfekvés miatt. Másodikra készülök, 3 hét múlva programozott császár. Most be van fordulva, de nagy a baba, a 35. héten becsülték 3000 grammra, így félő, hogy a belső hegem nem bírná... Két és fél év telt el. De azt mondta a dokim, hogy ha megállt volna 3 kilónál a baba súlya, akkor nem lett volna akadálya a term. szülésnek.
2011. nov. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma derült ki nálam mi lesz.2,5éves most a nagyobbik.A doki mondta az a bevett szokás,hogy nem kockáztatnak.38hétre beutalnak a IIsz női klinikára és megcsászároznak.Független a hegtől,baba mérettől.Azért,mert az előzőt is császározták.Egyébként be van fordulva és minden ok lenne.
2012. jan. 17. 22:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!