Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukak akik programozott...

Anyukak akik programozott császárral szultetek faros babatokat, elmesélnetek hogy zajlott? Stb.

Figyelt kérdés

Elsosorban altatasos csaszarra vagyok kivancsi mert nalunk csak ugy csinaljak.Mikor kellett bemenni,hany hettel hamarabb,mikor tertetek magatokhoz,mennyire volt utana fajdalmas:szoval mindent ami eszetekbe jut.

Nekem is az lesz ha minden igaz kb.4het mulva.35 hetes kismama


2011. nov. 25. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan nem altatásos,hanem epidurális,mert itt csak akkor van altatás,ha már nincs idő edára.

Végig faros volt a lányom.34 héten papíron befektettek,toxémia miatt.Tehát minden nap,minden másnap bejártam vizsgálatokra.3 orvos konzíliumot írt ki,38 betöltött hétre kiírták a császárt.Reggel kellett bemennem 6-ra,felvették az adatokat,előkészítettek,beöntés,zuhany stb.Majd beadták az edát,felrakták a katétert és betoltak a műtőbe.20 perc múlva kitoltak.A babám lefürdették és odahozták szopizni.Ez volt délben.Délután 4-re kiment az eda,5-kor lezuhanyoztam(az első felállás igen érdekes torna mutatvány volt).Kb.3 napig volt ,hogy fájdogált a hasam,a tejem már másnap megjött.5.nap jöttünk haza.Aznap szedték ki a kapcsokat.1 hetesen az utcán sétáltunk.

2011. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat a a te torteneted nekem nagyon tettszik.Barcsak az enyem is ilyen lehetne majd.Sajnos nalunk csak altatnak,igy kesobb is csak alig latom a babamat.Ettol felek a legjobban.Koszonom a valaszt es varom a tobbi anyuka tortenetet is.
2011. nov. 25. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem a kiírt szülési időpont előtt 1 nappal fektettek be, és aznap meg is született a kisfiam, mert beindultak a fájások, tehát 1 nappal korábban érkezett.

A budapesti kútvölgyi kórházban szültem, és ott az altatást és az epidurált is lehetett választani programozott császárnál. Nekem utóbbi lett, mivel a doki nem javasolta az altatást. Én nagyon féltem a szüléstől, és ezért kértem volna. Na mindegy.. Kb. 1 órás a műtét, és utána felébresztenek. Egy gépre vagy kapcsolva még egy kis ideig.. A gyereket behozzák hozzád (ha a te kórházad is ilyen) a műtét után nemsokára, hogy szopizzon, vagyis megkezdődjön a tejtermelés. Az első nap a legrosszabb felépülés szempontjából, utána már nem gáz.. legalábbis nekem nem volt az, mert olyan erős az ember ilyenkor, hogy a gyerek miatt kell gyorsan felépülnie, hogy az összes fájdalom eltörpül. 5 napig voltam kórházban (császár miatt) és utána haza.

Nekem jól jött, hogy a férjemmel hozattam egy nagy, kemény párnát aminek nekitámaszkodtam, mert könyebb volt felkelni félig ülő helyzetből,mint ha teljesen vízszintesen feküdne az ember. Aludni nem sokat tudsz majd :) de sebaj! :)

2011. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt
2011. nov. 27. 13:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!