Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor a vajúdás szakasza...

Amikor a vajúdás szakasza kezdődik, akkor mi történik pontosan?

Figyelt kérdés
És én itt nem a beöntésre gondolok,hanem,hogy mért itatnak valami savlekötő folyadékot a kismamákkal,és miért szédülnek sokan a vajúdás alatt? Sőt azt is nem egy embertől hallottam,hogy sokan végig hánynak a vajúdás alatt.Ezek igaz dolgok,vagy nem? Mert ez nekem nagyobb mumus,mint a beöntés!

2011. nov. 23. 22:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden kedves kismamának,anyukának a tanácsokat,"élménybeszámolókat" :).Mint már írtam,nem várok babát,csak érdeklődöm már így jó előre,hogy mivel is jár a vajúdás,mert annyi mindent hallottam már és nem tudtam eldönteni mi igaz és mi nem.Azért megrémiszt,hogy nem elég az,hogy kapsz/ ha kapsz/ beöntést,meg iszonyatos fájdalmaid vannak,de még a fájdalmak közepette hánynod is kell! Szörnyű nagy "áldozatot" hoztatok a babáitokért,amiért becsüllek titeket!
2011. nov. 24. 13:46
 12/14 anonim ***** válasza:
aki már szült az tudja h ez nem áldozat.ezt nem annak nevezném.majd ha szülsz te is másképp fogod látni a dolgokat.
2011. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a vajúdás és szülés egyáltalán nem szörnyű nagy áldozat. Sokan félnek tőle, de ha sikerül egy igazán jó szülésfelkészítőn részt venned, ahol minden kérdésre választ kapsz, sokat segít. A beöntéstől sokan rettegnek, pedig gyorsan megvan, és szerintem jobb, mint egy "baleset" szülés közben. Végül pedig egészen más szülés előtt állva félni attól, hogy milyen lesz, és más egy folyamatba belecsöppenni, ami azért annyira nem szörnyűséges (nem volt könnyűnek számító szülésem). Normál esetben bele szoktam betegedni a hányásba, annyira nem bírom, de a terhesség és szülés alatt egészen másképp vettem az akadályokat. Ne félj! :)
2011. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok nagyon :).Igen,nyilván minden más,ha már ott vagy.Köszönök minden választ!
2011. nov. 25. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!