Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, hogy az apás...

Van olyan, hogy az apás szülés "rosszul sül el"?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyanról, hogy apás szülés után megváltozik a kapcsolat a szülők között. Apuka nem kívánja ugyanúgy a szülés előtt még imádott nőt. Mindig úgy gondoltam, hogy (valószínüleg emiatt az agymenésem miatt) hogy egyedül szülök! Majd megismertem a mostani párom, aki kijelentette, hogy márpedig bent lesz velem!!! :) És szerinte a félelmem alaptalan! Vélemények?

#szülés #apas szules
2011. nov. 22. 12:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Császáros válaszoló vagyok.

Nekem fel sem merült, hogy simán szülhetek.

Mindent előkészítettek, belémnyomkodták, amit kell, kikötöztek, aztán amikor már feküdtem, be is jöhetett. És végig ott lehetett. Persze, mint ahogy azt írtam, küldtem a gyerek után, úgyhogy az összevarrásnál már nem volt benn.

Ez alól, ha jól tudom, kivételt képez az, amikor altatásban csinálják a császárt. De ezt nem merem állítani 100%-ra.

2011. nov. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem a fejemnél állt, de mindent látott!Azt mondta,mindent látott!Ahogy a kis feje jön ki :) Kérdezte is tőle a dokink hogy jól van e?Ő meg mosolyogva azt mndta, ne Őt kérdezze, nem Ő kínlódik, henem én! :)


Várjuk a másodikat, azt mondta semmi pénzért nem hagyná ki!EL akarja vágni a köldökzsinórt, és meg akarja élni ezt újra, így hogy már tudja nagyjából milyen lesz, így teljesen más lesz! :)Én büszke vagyok!

Sőt most megkértem, hopgy ne csak akkor fotózzon mikor megszületik a lányunk, hanem vajúdás szülés közben is, mert én annyi mindenre nme emlékszem!

Na nem premier fotókat kérek, csak úgy a folyamatot!


De nálunk a sex jól alakult azóta is!Így meg hogy a gyerkőc miatt ritkábban van rá alkalmunk, így sokkal jobbak is lettek!Annyira ki vagyunk éhezve a másikra!

Szóval Neki nagy élmény volt!ÉS én ennek nagyon örülök!

2011. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 krisztivan ***** válasza:
100%
Én már az elején kerek perec megmondtam a páromnak hogy nem akarom hogy bent legyen és majd a barátnőm jön be velem.Belenyugodott.Azt hittem!Aztán a 9.hónapban kijelentette hogy ezt én nem tilthatom meg neki hizsen ez a baba az Ővé is és jó lenne ha hozzászoknák a gondolathoz -Ő bizony bent lesz és megnézi hogyan jön világra a kisfia.Nem volt és lett probléma belőle,pedig nehéz szülés volt,nagy baba és rengeteg vér és szakadás,vágás.
2011. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Általában a szülés összehozza a szülőket még jobban.

Ha erre fogja valaki, hogy tönkrement a kapcsolata, akkor ott szerintem volt más probléma is.

Férjem bent akart lenni, ott volt velem, azóta még inkább szeret (érzem).

Sógornőm nem akarta, hogy bent legyen a férje, és úgy is volt, hogy nem lesz bent, de olyan gyorsan történt minden, hogy végül bent ragadt a szülőszobán. Azt mondta, hogy így belegondolva hülyeség lett volna kihagyni, hogy lássa azt, hogy megszületik a lánya.

A pasira kell bízni a döntést, és ne félj előre. Ez az esemény sokkal csodásabb, mint amennyire félelmetes!

S tényleg nem kell telibe nézni mi történik!

2011. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Terhesség alatt egyáltalán nem merült fel a téma h bent lesz-e velem vagy sem.én annyit mondtam h szeretném de rábíztam a döntést.Olyannyira bent volt h premier pláma nézte végig még azt is amikor csak a feje búbja volt kint h mekkora fekete haja van.ő vágta el a köldökzsinórt.ami viszont teljesen mai napig kirázza a hideg attól amikor kaptam az Edát a gerincembe.azt mondta inkabb 100 szülés mint mégegyszer egy ilyen.jaaa és a kapcsolatunk nem változott meg ettől.ugyanúgy kíván mint előtte sőtttt:)ez sztem ember függö.bent lehet veled nem kell néznie az olyan dolgokat amit nem szeretne.Ez akkor fog eldőlni.könnyü szülést neked
2011. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk a férjem annyira az alsó részemet nézte, hogy végig videozta a Babánk születését, de ennek ellenére - ha lehet - azóta még jobban imádjuk egymást.

Sőt, én még azért is imádom, mert hála neki, bármikor meg tudom nézni a Baba világrajövetelét, amiről amúgy biztosan "lemaradtam" volna :-)

2011. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Újra a császáros vagyok. Szóval, apuka így látta a dolgokat mellettem. Ez egy csodás pillanat, és annyira örülök, hogy ezt le tudta kapni. Szerintem ebben semmi olyan nincs, amitől ő rosszul lehetett volna.

[link]

2011. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Gerincembe nem kaphatok érzéstelenítőt, mert volt egy sérvműtétem, és kivettek egy porckorongot. Így marad a hagyományos szülés, és a drukk a császár ellen! :)

Örülök, hogy tényleg csak az én fejemben volt a para az apás szülés ellen. Van egy barátnőm, ő mikor vajúdott megkérte a párját, és az apját, akik csak tébláboltak körülötte, hogy menjenek ki, mert csak idegesítik őt :) Mondjuk az én párom nem egy téblábolós fajta, úgyhogy remélem segíteni is fog tudni!

2011. nov. 22. 14:03
 19/26 A kérdező kommentje:
ma 13.53: De jó kép!!! :))) Mondjuk, ahogy én az én páromat ismerem, meg a fényképezői tehetségét, a mi kameránk üres marad majd:) Amit nem bánok, mert nem terveztem fényképezni...bár meg ez is változhat! :)
2011. nov. 22. 14:10
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem úgy állt hozzá a dologhoz, hogy "egye fene, de csak a kezed fogom és az arcod nézem, ARRA még véletlenül sem!"

Jaaa, persze!!! A végén már "premier plánban" nézte a lenti történéseket, extázisban üvöltve, hogy már látom a feje búbját (na, ekkor én még nem éreztem az extázist :D)!

De a csúcs az volt, amikor 2 nap múlva elkezdte sajnálni, hogy nem volt nála kamera! Erre - fájó gátsebbel és éppen bedurranó cicivel - csak annyit tudtam mondani: ANYÁD!!!

A kislányunk most múlt 15 hónapos, a szexuális életünk pedig finoman szólva sem hanyatlik!!!

2011. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!