Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A dokim rosszul állapította...

A dokim rosszul állapította volna meg a szülés várható dátumát?

Figyelt kérdés
Annak ellenére, hogy menstruáltam a 15. hétig (tegnapelőtt tudtam meg, hogy terhes vagyok), és az orvosommal fejvesztve számoltunk, és a fogantatás valószínűsíthető időpontja január 18, az orvosom (Dr. Ita Jenő - kispesti sztk) november 10-re írt ki szülésre. Akárhogy számolok, ez már dúsan majdnem 11 hónap. Október 20-a körül kellene szülnöm nem? Vagy én vagyok totál gógyis matekból, és rosszul számolok?
2011. ápr. 22. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:

De, elszámolta. Előfordul:) Ha január 18 a fogantatás vélelmezett időpontja, akkor a szülés várható ideje október 11.

(zárójelben jegyzem meg, hogy rendkívül rossz véleménnyel vagyok a dokidról:()

2011. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te számolsz jól, ha tényleg január 18 a fogantatás.

Én október 22-re voltam kiírva, január 29-én "készült" a babám.

Nem lehet, hogy a baba méretei kisebbek, ezért tett későbbre a doki?

2011. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly január 24. én menstruáltam utoljára október 31. -re voltam kiírva és október 24-én szültem.
2011. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Első: tudnál írni pár dolgot a dokiról? Én is sok rosszat olvastam róla... az igazság az, hogy teljesen véletlenül tudtam meg, hogy terhes vagyok - semmi előjele nem volt a bébinek. Kedves volt velem, és nyugtatgatott, de nem tudom, bízhatok-e benne. Totál tudatlan és felkészületlen vagyok. :S

2011. ápr. 22. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj privit, leírom a rossz tapasztalatot. Persze ez nem jelenti azt, hogy ilyen lesz veled is, de azért jobb ha tudsz róla:S
2011. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elküldtem a privit. :)
2011. ápr. 22. 22:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!