Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után fájdalmas az első...

Szülés után fájdalmas az első szex?

Figyelt kérdés

6 hete és 2 napja szültem.Voltam a héten kontrollon és minden rendben van,azt mondta a doki már lehet szexelni.

Én csak attól félek,hogy nagyon fog fájni az első!Pedig már nagyon kívánom a páromat,szeretnék már újra vele lenni.

A másik problémám az,hogy úgy érzem a párom nem akar engem orálisan kielégíteni,pedig szülés elött mindig csinálta,mert én imádom.A szülésnél végig bent volt és premier plánba mindent látott ott lent,miután megszületett a pici utána is.Lehet,hogy ezért nem akarja?Tudom,meg kell vele ezt beszélni,de kíváncsi vagyok itt kinek milyen a tapasztalata az első szexről a szülés után.


2008. márc. 21. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A legfontosabb,hogy ne ijedezz és ne keseredj el.

Hagyj a párodnak egy kis időt amíg feldolgozza a látványt,fél hozzád érni,mert látta,hogy milyen fájdalmakon mentél keresztül.Most megint rajtad van a sor,hogy bizonyíts.Neked kell türelmesnek lenned és megtenned a lépéseket,mert lehet a párod nem tudja mivel tenne neked jót.Nem kell félni az "első"aktustól nem fog fájni,de nem durr bele mindent azt majd csak szépen lassan a fokozatosság elvével.

Ha már elaludt a pici akkor próbáld meg előcsalogatni az emlékeket mivel tudtad őt begerjeszteni még a baba megszületése előtt.És mindenképpen beszélgetnetek kell őszintén nyíltan egymással.Nem szabad érzékenynek lennedd még akkor sem,ha olyasmit hallasz amitől félsz mi nők tudjuk a félelmeid okát ez nem undor:)részéről hidd el rendben lesztek:)

2008. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató választ!:)
2008. márc. 21. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj tőle! Mi nem vártuk ki a hat hetet, igaz nagyon hamar regenerálódtam (pedig vágtak is)

Nekem is bent volt a férjem. Tudatosan készültünk a dologra, azaz pelenka vásárlás közben, vettünk a boltban egy síkosítót is biztos ami tuti alapon :)

Azt mindenképpen mondd el neki sztem, hogy már nem fáj, begyógyultál stb, lehet hogy azt hiszi, még mindig érzékeny a terület.


Sok sikert!

2008. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!