Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes szülés után...

Természetes szülés után kivártátok a 6 hetet? Milyen volt az első szex?

Figyelt kérdés
Gátmetszéssel...
2010. okt. 27. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
kivartuk a ket honapot is gatmetszessel. ovatos volt, meg mindig furanak ereztem a huvelyem egy reszet. a masodik es a tobbi mar sokkal jobb lett. vagany volt az erzes, hogy annyi sulytobbletes honap es szules utani fajdalom nelkul egyutt lehettem a parommal. hasonlitott a legelso alkalomhoz :-)
2010. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pedig repedtem is (hüvelyfal). 5 hétig bírtunk várni, érzékeny voltam, de nem különösebben fájt, csak kellemetlen volt inkább.
2010. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 5 hetet vártunk.és nagyon jó volt abszolut nem fájt és azóta is szuper....
2010. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 2-3 hónapig kellemetlen volt, óvatosan kellett bánnia velem, (úgy mint egy szűzzel:) ). Olyan érzésem volt, mintha szűkebbre varrt volna össze a doki. De csak a behatolás volt ilyen, aztán már nem.
2010. okt. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
5 hetet vártunk vágás repedés, méhszájsérülés mellett. Az első pár alkalom nagyon fájt, kellemetlen volt, olyan volt mintha teljesen bevarrtak volna, kb 3cm-t engedett. de mára már nagyon jó :D
2010. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
az első szülésem után 6 hónapig szörnyen rossz volt, fájt a behatolás és mindn mozdulat. Utána kezdtem már helyrejönni. A 2 szülés után a 7. héttől szuper volt. Akkor próbálkoztunk először és jó volt már az első alkalom. Más doki varrt össze (adjunktus), és szerintem ez is az oka, szóval dokifüggő. Az első varrásomat egy rezidens végezte, sokáig fájt is.
2010. nov. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Óh igen, első szülés: gátmetszés, megvártuk a 6 hetet, utána több alkalommal is rossz volt. :( Aztán a kedvem is elment, mert nem tudtam arra gondolni, h szeretkezni jó, csak arra, h fáj. Aztán többszöri próbálkozás után jó lett.

A 2. szülésnél nem volt sem vágás, sem varrás :), megvártuk a 6 hetet ott is, de egyől élvezetes volt a szeretkezés.

Én híve vagyok a 6 hét megvárásának, pláne, h majdnem addig még vérzés is volt. Mondja ki a doki, h minden rendben, aztán nemcsak anyaként, hanem nőként is újra reagál a testem.

2010. nov. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi 2 hónapot vártunk,jó volt neki is,kicsit finomabban csináltam (mintha szűz lányt...)mint álltalában mert vadak vagyunk.33/F
2010. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
kivártuk a hat hetet,már csak azért is,mert addig véreztem.nyolc hónapig fájdalmas volt, utána éreztem azt,hogy most már olyan,mint régen.
2010. nov. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Csütörtökön lesz 3 hete,hogy szültünk,de tutira kivárjuk a 6 hetet!

Nem az a legfontosabb,hogy szexeljünk,hanem ,hogy rendbe legyek,és ha a doki azt mondja,hogy okés vagyok,akkor szépen lassan...

Pedig már vagy 4 hónapja nem volt hüvelyi szex...

2010. nov. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!