Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes szülés után...

Természetes szülés után kivártátok a 6 hetet? Milyen volt az első szex?

Figyelt kérdés
Gátmetszéssel...
2010. okt. 27. 11:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ugy tunik en vagyok itt a kakukktojas koztetek. Nekem nem volt se gatmetszes, se durva repedes (csak egyetlen egy picike, meg a szulesznok is rolam beszeltek az osztalyon, hogy milyen kicsi vagyok es egy 3.5 kilos baba, nagyon gyors vajudas utan ilyen konnyu serulessel megusztam), viszont nekem inkabb a CSIKLOM fajt, az valamiert tok erzekeny lett, a huvely nem igazan. Viszont a csiklom is rendbejott egy 2-3het probalkozas soran.
2010. nov. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kivártuk. Amikor a doki azt mondta szabad, csak akkor szexeltünk. Az első behatolás első pillanata fájt 1 picit, de aztán ugyanolyan jó volt, mint azelőtt....

Engedd el magad, az fontos, és hogy ne siettessetek semmit.

2010. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

kivártuk.

amúgy is véreztem, 7 hétig.


és olyan érzés volt, mintha nem én lettem volna, SEMMIT sem éreztem. nem fájt, de jó sem volt. totál rástresszeltem, sztem amiatt. attól féltem, hogy lötyögni fog bennem :D


de a második már annyira jó volt, mint előtte soha. és azóta is nagyon jó!

2010. nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom javasolta használjunk síkosítót bejött. Lehet tudta hogy szűkebbre varrt ;-)
2010. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mi 3 hétig birtuk ki,de semmi baj nem lett belöle!
2010. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!