Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt valaki aki túlhordja...

Van itt valaki aki túlhordja épp a babáját?

Figyelt kérdés
hogy bírjátok,trükköztök valamivel hogy kibújjon végre??
2011. nov. 5. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan még van 3 napom a kiírásig, de már én is várom, h kibújjon. Apával már összebújtunk, de semmi. Forró fürdőt veszek már pár napja , de nem hat. Szerintem ha akar úgyis jön, ha meg valamiért nem akar, akkor majd segítenek az orvosok.
2011. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

pont azt akarom elkerülni,jó lenne ha nem macerálnának meg sehogy sem.

nem tudom mi van most a bébivel mert az elmúlt 2napban olyan intenzíven mozog hogy az már tényleg fájdalmas.

de majd csak lesz valami.

2011. nov. 5. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én már megszültem,de féltem, hogy túlhordom, de elbeszélgettem vele este a fürdöben, hogy kikéne jönni mert holnap elseje (aug.1re voltunk kiirva) és láss csodát. hajnalban elfolyt a magzatvizem:) de ne aggodj 40hét+10nap és inditanak azt hiszem, szurival.
2011. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már egy hete túlhordom a kicsi fiamat. Ausztriában fogok szülni, itt most 2 naponta CTG, semmi más vizsgálat. Ma megkaptam a ricinus olajat, szerdán reggeli után meg kell inni a bábakoktélt, persze ki nem mozdulhatok a házból a hasmenés miatt. Ha az sem csinál semmit, pénteken reggel hüvelykúpos indítás, (itt ez a módi, ja és nincs beöntés egyáltalán)ami állítólag 6 óra után hat, de az első soha nem szokott (szülésznő szerint). 6 óra után a következő és így tovább. Már mindent kipróbáltam: lépcsőzés, szex, séta, meleg fürdő, beszélgetés, könyörgés a babának, hogy már jó lenne, ha kijönne, párom is könyörög neki. Kisebb jóslók vannak, de nem vészes. Kíváncsian várom a fejleményeimet...
2011. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!