Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire igaz amit a filmekben...

Mennyire igaz amit a filmekben látni, hogy sokan ordítanak szülés közben? Tényleg igaz lenne, hogy az ember ennyire elveszíti a kontrollt?

Figyelt kérdés
Én nem szeretném! Nagyon félek, tényleg vannak akik kiáltoznak szülés közben? Én attól rettegek, hogy csak ne sírjak és ne ordítsak...31 hetes
2009. máj. 6. 16:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
bocsi:mellettem,lány
2009. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem erőm se lett volna kiabálni. csak nyögtem :) viszont aki előttem szült, nagyon kiabált, meg is ijesztett egy kicsit...
2009. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%

Hat tenyleg mindenki maskeppen csinalja...en 23 orat vajudtam...a fajasok alatt eloszor csak halkan nyogtem, aztan mar annyira fajt, hogy hangosabb jajok is kicsutak.a tagulasi szakasz folyaman egyszer sirogorcsot es panikrohamot kaptam, mert olyan eros fajasok jottek, es nem kaptam levegot. a kitolasi szakasznal nem jott ki hang belolem, pedig ket ora 49percig toltam, mire a kisfiam kibujt...szoval tenyleg mindenki maskepp csinalja


ne izgulj ha sikitani kell sikits, ha sirni kell sirj...ne fogd vissza magad, boldog babavarast es gyors konnyu szulest

2009. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
21%
Aki kiabál, annak nem fáj eléggé. Ha tényleg fáj, nincs erőd kiabálni. Meg inkább a tolásra kell az energiát tartalékolni.
2009. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a kisfiam született csak nyögdécseltem, mikor a kislányom született sikoltoztam, de nem tudtam magam kontrolálni. Tudtam, hogy nem lenne szabad, mert elfogy az erőm, de nem tudtam abbahagyni.
2009. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én megfogadtam, hogy akárhogy fáj, nem fogok ordítani, de sajna nem így lett. A vajúdást bírtam, de a kitolásnál m ár sírtam, és a nyomás végén ordítottam is. De tegyük hozzá, hogy nekem nagyon nehéz szülésem volt, a szülőcsatorna nagyon szűk volt, így a gátmetszést is hamarabb kellett megcsinálni, nem akkor mikor már ott volt a feje a babának és baromira fájt az is, mert persze érzéstelenítőt nem kaptam, de a baba feje meg nagyon messze volt még és nem zsibbasztotta le.Remélem neked nem kell ilyesmit átélned.

Könnyű szülést kívánok.

2009. máj. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!