Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem akar kijönni a...

Miért nem akar kijönni a kisfiúnk? 40 h km.

Figyelt kérdés

Második baba, első korábban jött (igaz, Ő kislány), doki is biztatott, hogy ha sokkal előbb nem is jön, de túlhordani nem fogom....Na, ez nem úgy tűnik.

Pedig már tényleg kezd terhes lenni az állapot, annak ellenére, hogy (szerintem) nem híztam sokat - 14 kg plussz (58-ról kezdtem) és szinte túl jól érzem magam. Csak a hasam...hát az hatalmas, alig bírok vele...de azt mondják, nem lesz nagy baba (férjem 4500 grammal született....) Mozgok, lépcsőzök, futkosok a 21 hónapos csajszim után, háztartás, meg a szokásos.

Kb 2 hete vannak jóslóim, az elmúlt 1 hétben többször hittem azt, hogy na most indulni kell, de elmúltak.

Férjem kaján mosollyal az arcán felvetette, hogy talán a szex...de őszintén, a hátam közepére sem....

Miért nem jön????? Mit tegyek? Semmit, igaz? A kórházban azt mondták, a 41. hétig 2 naponta menjek, után kell csak befeküdni....azt végképp nem akarom :(

Köszi, hogy meghallgattatok!


2011. okt. 14. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nos az én leányzóm is bent maradt volna, ha rajta múlik!


40+5 napra született, de azt is már úgy, hogy befektetett az orvosom és végül az 5. napon az uh-ból toltak be sürgősségi császárra! Ráadásul kiírt időpont előtt 2 nappal öntöttem a forró olajat a jobb csuklómra, így a kórház egyik feléből vittek a másikba kötözésre! Nem volt egy mókás dolog...

Lényegében nálunk utolsó 2 nap fehérje volt a vizeletben, dagadtam nagyon durván, magzatvíz alig volt és a méhlepény állapota katasztrófa volt.

Szerencsére egyikünknek sem lett semmi baja, de hogy is mondjam... nagyon durván sokkot kaptam, mikor közölték, hogy 10 perc múlva vágnak és, hogy készüljek fel lelkileg rá... egész műtét alatt remegtem, mint a kocsonya.


Ne izgulj, kifog jönni, amikor úgy gondolja. Ha pedig hosszútávon nem lesz hajlandó rá, úgyis elindítják.

Legtöbb esetben pedig befektetnek, de túl lehet élni :))



Könnyű szülést :)

2011. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Huh, na az ilyenektől tartok: indítás, császár....


Amivel nyugtatom magam: lehet, hogy ez a kiírt időpont nem is olyan pontos, mert miután kislányunk megszületett, majdnem 1 éves koráig szoptattam, miután leválasztotta magát a következő hónapban ott is volt a kistesó :) Abban az időben a menstruációm, mint a mesében: hol volt, hol nem volt...talán emiatt nem sikerült pontosan kiszámolni...persze, ez csak az én elméletem :)

2011. okt. 14. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Okosat nem tudok írni, csak sok kitartást kívánok Neked, és könnyű szülést!
2011. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pont a betöltött 41.héten szültem. Fel voltunk rá készülve, hogy "túlhordom" mivel amikor teherbeestem a peteérést sem félidőben éreztem (hanem 1 héttel később) és az első UH is 1 héttel fiatalabbnak mondta a korát mint az utolsó mensi által számolt. Szóval lehetséges, hogy nálatok is ez van.
2011. okt. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. okt. 15. 13:34
 6/7 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nem a szex a lényeg, hanem az orgazmus ha érted mire gondolok... :) Nálam működött. :)
2011. okt. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem indított szülésem volt.Felraktak egy zselét és másnap oxitocint kaptam,nem tudok róla rosszat mondani,tehát ha esetleg neked is inditani kell attől ne félj a császár az már más.
2011. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!