Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valaki aki dec 10 körül...

Van valaki aki dec 10 körül volt kiirva és még nem szült meg? én már nagyon türelmetlen vagyok :- (! annyira várom már a kisfiunk, de ö lusti! A többi kérdésem lent!

Figyelt kérdés
holnap is megyek nst re ,minden nap!eddig zárt voltam de a doki szerint már elkezdtem kissé nyilni ami jo hir!holnap vesz magzatvizet elöször,más is volt igy ? fáj a magzatviz vétel?illetve mennyi az esélyem rá hogy elfolyik közben a viz??
2009. dec. 15. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is minden nap jártam nst-re, de nekem nem volt magzatvíz-vizsgálat. 8 nap túlhordás után spontán indult be a szülés :)

Könnyű, gyors, szép szülést kívánok!

2009. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nagyon kedves tölled hogy válaszoltál,gondolom akkor már te is aggódtál és türelmetlenül vártad a nagy napot.és neked milyen volt a szülés?mármint mennyire hosszu......stb

minden jót!

2009. dec. 15. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem voltam türelmetlen, kirándultunk a férjemmel :) Mivel előre kivette a szabit, volt időnk kettesben lenni :)

A szülés nagyon fájdalmas volt, sokáig vajúdtam, de nem bántam, természetes szülésre készültünk, én sem akartam semmiféle beavatkozást. Arra nagyon emlékszem, hogy vihar volt éjjel, mikor végre megszületett a baba, és hogy nagyon elfáradtam, de minden fájdalmat azonnal elfelejtettem, mikor a mellkasomra rakták :)

2009. dec. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Közben lehet, hogy téged meg már benn is tartottak?

Majd írj :)

2009. dec. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szióka ,sajnos nem tartottak még bent :-(,pedig könnyebb lenne már!bejött a havazás is és buszoznom kell 16 km minden nap.a párom külföldön van és nem tudom máshogy megoldani .karácsonyra nagyon szeretnék már itthon lenni annyira bízom benne!!igen biztos fájdalmas lesz de majd elszáll :-)!
2009. dec. 16. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!