Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tampont vagy betétet?

Tampont vagy betétet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 06:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Császáros kismamik, melyiket használjam mikor haza mentem a kórházból?
2011. okt. 12. 06:26
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy császár vagy sem, mindenképpen a betét ajánlott. A tamponnál nem vennéd észre, ha valami kóros változás lenne a tisztulási vérzésben.
2011. okt. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

betét!

nem véletlenül mondják(én sem használtam elötte 10 éve,kb tinikoromban mikor megjött az elején).

eleve ez egy nagyobb mennyiségű vérzés, tampon elég se lenne szerintem,ezért is javasolnak tena betéteket, ami vastag-nagy nedvszívóképességgel.

mondjuk én császáros voltam, s nem sokáig volt gyermekágyas vérzésem, 1,5-2hétig talán. szerintem mivel ugye vágnak jobban kitisztitják talán a méhet v ilyesmi...de erről fogalmam sincs, csak ugy gondoltam:)

lényeg a lénye-betét:D

2011. okt. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
csakis betét!!!Tampon használata ilyenkor tilos!
2011. okt. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tampont nem szabad, mert növeli a fertőzésveszélyt, ilyenkor a mielőbbi tisztulás a fontos.
2011. okt. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Betét és ha megoldható az Anion-t ajánlom:).
2011. okt. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csaszar utan mindenkepp betetet..en is azt hasznaltam...de amint mar lehetett utanna atvaltottam tamponra...tudom hogy nem egeszseges de nem birom elviselni a betetet ha megyek valahova ,meg alvasnal sem.Sajna akkor is tampon habar csak 3napig tart nalam a menszes..
2011. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy milyen szules, mindenkeppen betet. Kesobb persze hasznalhatsz megint tampont, de most meg nem.
2011. okt. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csakis betét! Tisztulás szempontjából is az a jó, minél hamarabb jöjjön ki aminek ki kell jönnie :P, és valóban, figyelemmel kísérheted a tisztulást, valamint a sima menstruáció 3-6 napos, a szülés utáni tisztulás hosszabb folyamat, felesleges irritálnod a nőiességed!
2011. okt. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!