Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek császármetszése volt,...

Akinek császármetszése volt, utána meddig vérzett, mennyire, mennyi milyen betétet használt, tampont nem lehet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szülés módjától függetlenül általában 4-8 hétig véreznek az anyukák (átlag 6 hét). Tampont tilos használni! Attól, hogy császáros az anyuka, a méhlepény helye ugyanúgy vérzik, mint a nem császárosoké. Ott egy tenyeremnyi seb, annak be kell gyógyulni. Sok betét kell és az első héten a legnagyobb.
2010. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első válasza töéletesen elmond mindent.

Én kb 5 hétig véreztem császár után de csak az első 2 hét volt erős a vége meg szinte semmi.

2010. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első válasz teljesen okés, nekem 6 hét volt, de az nagyon...2 nap kimaradt a 4.héten aztán folytatta ! Én Tena lady-t használtam, a síma betét nekem kevésnek bizonyult!
2010. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én császár után kb másfél-két hétig véreztem és császártól számítva egy hónappal már mensesem volt. Az első 3hónapban ne használj tampont.Nagyméretű vékony betétet javasolnék.
2010. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ha a tampont nem tenném fel csak rá a betétre? Mert igy csak csurog végig a fenekem közt a hátamig, ha fekszem...
2010. aug. 28. 22:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a császár után kb. 3-4 hétig véreztem, de csak az elején erősebben. Akkor vastag betétet használtam, utána már csak tisztasági betét kellett.
2010. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miert nem teszel a betetre vattat?
2010. aug. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 7 hétig véreztem,kisebb 1-2 napos megszakításokkal az utolsó 6.7.héten.

Az első pár napban Tena Lady Normált használtam ez azért jó,mert vastag és az eleje és a vége (nem tudom mihez hasonlítani olyan mint a popsiszánkó,mint egy papucsállatka)így rásimul a fenékre is,és nem csurog a hátadon sokkal jobb mint amit bent adnak,én nem is kértem olyat,és örültek is hogy van ilyenem mert ők is ezt szokták javasolni,ill neked sem kellemetlen,mert ezzel nem kell állandóan lepedőt cserélni,baleset miatt.....

Össz olyan 10-12dbot használtam belőle,majd rendes betét.

Kb ennyi.

Szerintem tenát vegyél.

2010. aug. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!9 hete volt császárom!5 hétig véreztem,ebből az első 2 hét volt dúrva ,akkor Tena Ladyt használtam ,Tena hálós bugyival és nagyon bejött!Utána már csak sima betét kellett!Ahogy elmúlt a gyermekágyi vérzés rá egy hétre megjött a menstruációm!Kezdtem előröl:(((!De tampont semmiképp ne használj!!!Barátnőm nem értett a szóból és mehetett eü kaparásra fertőzés miatt!
2010. aug. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat. A vatta belemragadna, ezert gondoltam, hogy a betétre meg rateszem a labam koze a tampont.igy oda csurog eloszor, nem a fenekembe.a tena ladyt kiprobalom.
2010. aug. 29. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!