Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után az első menzeszete...

Szülés után az első menzeszetekkor tampont használtatok vagy betétet hogy jobban tisztuljatok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nappal tampont betéttel vagy anélkül, éjjel betétet.

Utálom betétet, de nagyon megvolt.

2011. jan. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én amúgy szinte mindig tampont használok, de szülés után első két menseskor csak betétet használtam, véletlenül se történjen tampon általi bacifertőzés, ez uis sűrűn cserélve is bekövetkezhet, és a méhszáj még nem biztos, hogy jól zár.
2011. jan. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is, mint az előttem szóló, betétet használtam (gyermekágy alatt),utána több, mint 1 évig meg nem is kellett, mert míg szoptattam, nem jött meg.:)
2011. jan. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 5 héttel jött meg, próbáltam a tampont de iszonyú kényelmetlen volt, fájt nagyon és mindíg úgy éreztem mint ha keresztbe akarna fordulni, úgyhogy a próbálkozás után maradt a betét.
2011. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

7 hónapos lesz kisfiam és már 3x volt menzeszem.Az elsőnél probálkoztam tamponnal de nagyon kényelmetlen volt igy maradt a betét.A másodiknál nem is probálkoztam abetétet használtam pedig nagyon nem szeretem.Most a harmadiknál újra próbáltamés semmi gond vele.

2011. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

7 hónappal a szülés után jött meg. Betétet használtam akkor.

A következő alatt már tampont, de minit. (az maradt terhességem előttről itthon :))

A nődokim amúgy azt mondta, a tampon nagyon nem higiénikus, mert a benne lévő vér ott bomlik benned... :S

2011. jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én utálom a tampont,betétet használok.Ami pláne szülés után biztos,hogy nem okoz bajt.
2011. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!